Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vyzkoušejte výtahovou challenge s Batiste

Foto: Unsplash, Batiste/18.6.2020
Nestíháte a přejete si, aby měl den 48 hodin? Nejste v tom sama! Ukážeme vám, jak využít každou minutu na maximum. Všimla jste si kolik času trávíte ve výtahu? Co kdybychom vám řekli, že jedna taková jízda se může proměnit v kadeřnický salon krásy? Navíc je to opravdu zábava! 

Několikrát odložený budík, ztracená ponožka, „prázdná“ skříň s oblečením, pasta na tričku, vyschlá řasenka, přeleželé zplihlé vlasy a další nejen ranní nástrahy známe asi všechny. A co teprve tehdy, kdy nevypravujeme jen sebe, ale ještě své děti nebo mladšího sourozence?!

Suchý šampon Batiste vám ušetří alespoň několik minut v koupelně, stačí jen chvilka a Batiste poskytne účesu rychlé oživení, odstraní nadbytečnou mastnotu a dodá mu na textuře a objemu. Získáte tak pocit čistých a svěžích vlasů, a to okamžitě a bez použití vody.

 

 

Všimli jste si někdy, kolik času strávíte ve výtahu? A kolik času stačí na aplikaci suchého šamponu? Ne? Tak se zapojte do letní výzvy #Batistejízda a zkuste, co stihnete! Jediné, co potřebujete, je samozřejmě suchý šampon Batiste, výtah a trochu vtipu. Od 15. 6. do 26. 7. naskočte se suchým šamponem do výtahu, zavřete dveře, použijte ho a vykročte s vlasy jako diva. To vše nezapomeňte natočit, označit nás na Instagramu @batiste_czsk, přidat #Batistejízda a označit kamarádku, která by se měla do naší challenge také zapojit. Kreativitě se meze nekladou. Využívat můžete sociální sítě Instagram nebo třeba i TikTok. Svou výtahovku můžete zkusit například s novou limitovanou edicí Batiste Love is Love nebo Eden Bloom.

Půjdete do toho s námi?

 

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama