Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vyzkoušejte na vlastní kůži jak vypadá dokonalá hydratace

Foto: Yves Rocher/3.4.2019
Otestujte s námi novinky z řady Hydra Végétal od Yves Rocher! Vyplňte formulář a deseti z vás pošleme produkty na vyzkoušení. Registrovat se můžete do 10.4.!

Nepřetržitá hydratace až na 48 hodin! Dopřejte své pleti non-stop vyživení, navraťte jí jas, jemnou texturu a udržte ji mladou a zářivou. Řada Hydra Végétal byla vyvinuta speciálně pro potřeby normální a smíšené pleti. Účinně a trvale hydratuje a povzbuzuje přirozený jas pokožky. Dlouhodobou hydrataci zajišťuje buněčná voda z kosmatcovníku, která pomáhá vodu ukládat do všech vrstev pleti a napomáhá ji tam udržet co nejdéle.

Zázračný Kosmatcovník
Výzkumný tým rostlinné kosmetiky Yves Rocher zvolil kosmatcovník pro své schopnosti zachytit vodu a držet ji ve svých listech. Ve svých produktech se využívá speciální výtažek – buněčnou vodu, která podporuje hydrataci pleti. Pomáhá zachytit vodu ve všech jejích vrstvách a udržet ji tam pro nepřetržitou hydrataci. Kostmacovník je pěstován na vlastních polích Yves Rocher v La Gacilly ve francouzské Bretani.

Buněčná voda z kostmacovníku:
Nepřetržitě hydratuje pleť až 48 hodin
Rozprostírá vodu mezi všechny vrstvy pleti
Účinně aktivuje hydratační procesy v pleti
Obnovuje jas a jemnost pleti
Předchází vzniku nerovností a nedokonalostí pleti

Novinky z řady péče Hydra Végétal:

Hydratační péče s OF20, 50 ml
Hydratační péče s ochranou proti UV záření. Přináší hloubkovou hydrataci, pleť je svěží a rozzářená. Má krémovou tající texturu, která je vhodná i jako podklad pod make-up.

Intenzivní hydratační péče, 30 ml
Tekuté sérum zaručuje nepřetržitou hydrataci pleti po dobu 48H. Má texturu osvěžujícího gelu, který se při kontaktu s pokožkou změní na mikro kapičky. Pleť je hydratována hloubkově, proto s každým dnem získává větší jemnost, jas a pocit pohodlí.

K dostání v kamenných obchodech nebo na e-shopu www.yvesrocher.cz.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama