Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vytvoří i Justin Bieber svoje beauty impérium?

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram/28.5.2019
Vypadá to, že i tato celebrita se rozhodla zapojit své jméno do beauty průmyslu a představila svůj nový kosmetický produkt. 

Měsíc poté, co se objevily zvěsti o připravované kosmetické značce jeho manželky Hailey Bieber, představil i Justin svůj vlastní beauty produkt, který bude již brzy k dostání. Jde o přírodní deodorant, který vytvořil ve spolupráci se značkou Shmidt's NaturalsBieber učinil toto oznámení prostřednictvím svého Instagramového účtu minulý týden. Tento post doplnil o fotografii sebe sama, kde s roztaženýma rukama lehce připomíná devadesátkové reklamy na hygienické potřeby.  

Značka Shmidt's Naturals je známá především díky svým deodorantům, které neobsahují hliník. Jejich nejznámější vůně jsou růže + vanilka a bergamot + limetka. Nový Justinům produkt by se měl jmenovat Here + Now a jeho složení ani vůně zatím nejsou nikde uvedeny. Co myslíte, bude obsahovat pižmo slavného zpěváka (ano, i takové se objevují spekulace)? Jeho fanoušci by ho pak pravděpodobně kupovali opravdu ve velkém...  

Čtěte také:
Bude mít Hailey Bieber svou kosmetickou značku? 
Krásnější pleť díky orgasmu? Jde to! Stačí jen vyzkoušet...
VLASOVÉ MÝTY: Kterým věřit a které ignorovat?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama