Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VÝSTAVA THE ART OF COLOR: Neobyčejný výlet do světa barev značky Dior

Foto: Dior/8.10.2019
Od začátku října se v prostorách The Designer Gallery v pražském Westfield Chodov koná výstava The Art of Color. Tato výstava představuje jedinečnou cestu do světa barev značky Dior, v níž se módní a make-up trendy proplétají se symbolismem a sílou barev a tím, co na značce mají ženy po celém světě tak rády – unikátním přístupem ke kráse.

Výstava The Art of Color, která již navštívila New York, Soul nebo Dubaj, se nyní představí i v Praze. V prostorách The Designer Gallery Westfield Chodov, mezi butiky známých světových a českých značek, budou umístěny překrásné fotografie a interaktivní instalace, díky nimž budou mít návštěvníci možnost se přemístit do výjimečného světa barev značky Dior – od jeho historických počátků až k současnosti.

Podobně jako v knize, která vyšla pod stejným názvem a ukazuje evoluci barev ve světě módy, představuje výstava jedinečnou povahu a pohled Petera Philipse, současného kreativního ředitele Dior Make-up. „Ne všechny ženy sledují poslední trendy, a ne všechny se zajímají o módu. Ale každá žena chce vypadat krásně.“ Shrnuje tvůrce, který neustále hledá dokonalou harmonii mezi make-upem, inspirovaným módou a trendy, a jeho klasickým, jednoduchým, avšak ženským pojetím. Stejně tak jako kniha vezme výstava návštěvníky na cestu světem barev, které inspirovaly více tvůrců a kosmetických kolekcí značky Dior: od surové a čisté bílé, přes futuristickou stříbrnou, překvapivě odlišné a pro značku typické odstíny fialové, až ke klasické a nadčasové černé. 

Výstava je expedicí do historie Dior Make-up, vytvořené úžasnými osobnostmi ze světa módy: Sergem Lutensem, Tyenem a Peterem Philipsem. To, co odlišuje kreativní proces ve fashion a make-up designu, jak moc mohou být tmavé barvy důležité nebo také o inspiraci značky Dior v kinematografii a populární kultuře – to vše se můžete dozvědět při návštěvě výstavy v Westfield Chodov. Aranžmá, prezentovaná na krásných fotografiích během výstavy, jsou dílem Richarda Burbridge, fotografa, který spolupracuje s největšími módními domy a tituly na světě.

Westfield Chodov zve návštěvníky do světa kosmetických trendů, který bývá často oproti módním opomínán, do světa make-upu, vytvořeného největšími mistry značky Dior.

Výstava je zdarma přístupná do 31. 10. 2019

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama