Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vypadá to, že Harry chtěl vždycky opustit královskou rodinu a přestěhovat se do Afriky! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/2.2.2020
“Víte, rád bych prostě odjel a pracoval tam třeba jako průvodce. Jednoduše bych byl sám sebou.” 

Dlouholetá královská reportérka pro Daily Mail, Rebecca English, napsala upřímný a dobře promyšlený příběh o rozhodnutí Harryho a Meghan opustit královskou rodinu. Mluví o tom, jaký byl princ předtím, než vůbec poznal svou nynější manželku, a také tvrdí, že se druhorozený syn Charlese nikdy necítil v “monarchii” pohodlně.  

Harry měl vždy přehled o tom, co o něm píšou média. “Uvědomil jsem si, že je tu vždycky někdo, kdo mi kouká přes rameno. Jen jsem pak chtěl vědět, co o mě říkají. Vždycky jsem to chtěl vědět,” vzpomíná na jeho slova Rebecca English. Jednoho dne bych chtěl mít svůj vlastní sloupek v tisku, abych mohl psát pravdu a říkat lidem, co si myslím.” To je každopádně velmi zajímavá myšlenka, když přihlédneme k tomu, jak ostražití jsou Harry a Meghan co se týče novinářů a jaké mají specifické požadavky a vypráví vždy svůj vlastní příběh.  

Nikdy nechtěl být v záři reflektorů 
Nenechte se však zmást jeho úsměvy a lehkostí, s jakou vystupuje na veřejnosti. Harry si tohle nikdy nepřál. Nechtěl být středem pozornosti, ale byl mediálními poradci pečlivě vyškolen, aby to zvládal na jedničku. Nicméně je všeobecně známo, že ještě, než potkal Meghanjeho největším přáním bylo přestěhovat se do Afriky. “Víte, rád bych prostě odjel a pracoval tam třeba jako průvodce. Jednoduše bych byl sám sebou,” uvedl v jednom z rozhovorů. A když vezmeme potaz nynější rozhodnutí přestěhovat se do Kanady, vypadá to, že se mu sny alespoň z části plní.  

Co potkal Meghan, změnil se 
Rebecca vzpomíná i na to, jak jí kdysi princ volával, aby se zeptal, zda je její syn z nemocnice doma, projevoval zájem, byl laskavý a oceňoval její profesionalitu... Čtyři měsíce na to potkal svou nastávající a jeho chování se najednou začalo lišit. Od té doby se přestal ozýval a již s ní nekomunikoval. Sama novinářka se není jistá, zda spolu tyto události souvisí, ale je přesvědčená, že ano.  

Čtěte také: THOMAS MARKLE: "Moje dcera ničí monarchii, a to nelze tolerovat!"

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole