Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vykročte do městské džungle v té správné obuvi

Foto: Tezyo/4.4.2019
Soutěž je uzavřena. Děkujeme za účast a gratulujeme Simoně Růžičkové z Újezdu u Brna.

Námětem letošní kolekce TEZYO pod názvem REAL GLAM Contrast se stal život ve velkých městech, jako místem života a protikladů. Od lidí až po architekturu, místa a aktivity, na každém kroku tu potkáváte rozmanitost a kontrasty. Ve stejném městě najdete exkluzivní večírky, ale také pop party. Navštívíte honosné třídy s luxusními značkami i stánky s falešnými Gucci kousky v postranních uličkách. Uvidíte vysoké business budovy, ale také graffiti pomalované zdi...

Ve městě jste jako cestovatelé, pohybující se mezi kontrasty. Město je kaleidoskopem, stejně tak jako váš styl. Stále však zůstáváte sami sebou! Stačí udělat krok a vstoupit do městského života… Zde neexistují žádné hranice, stejně tak váš styl nemá žádná omezení. Glam večírky a pozdní noční párty. Vysoké podpatky a graffiti. Elegance se potkává s revoltou. Čistota a lesk se setkává s nepořádkem a špínou. Stejně jako město i váš styl je takovým kontrastem. Užijte si ho a noste ho tak, jak můžete jen vy!

Udělejte další krok, vstupte do života velkoměsta. Zvolte REAL GLAM – CONTRAST! V TEZYO totiž vždy najdete to pravé pro svůj styl! Zde objevíte boty pro každou příležitost - kvalitní, módní, trendy a originální.

Prodejny Tezyo najdete v Praze, OC Chodov a v Brně, Olympia centrum. V dubnu bude milovníkům krásné obuvi zpřístupněn produktový katalog a na podzim naváže spuštění e-shopu.

Pro milovnice módy a krásné obuvi je určen TEZYO CLUB, který Vám poskytne řadu VIP výhod a stálou slevu 10% na vše z nových kolekcí. Více najdete na www.tezyo.cz

INSPIRUJTE SE! MŮŽETE JIŽ NYNÍ
na www.tezyo.czwww.facebook.com/tezyoCZ 
www.instagram.com/tezyo_cz/

Výherkyní se stala Simona Růžičková z Újezdu u Brna. Gratulujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole