Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vyhrajte vůně dálek v luxusním balení!

Foto: Carven/5.12.2018
Soutěžte o některé z niche parfémů Carven na našem Instagramu @marieclairecz.

Madame Carven navrhla nesčetné množství šatů. Více než 25 000 stylů se zrodilo z jejích workshopů během roku 1993. Jako zanícená cestovatelka létala po celém světě téměř 40 let. Všechno jí inspirovalo. Světlo, krajina, flora, výbuchy smíchu... a také vůně. Její šaty se staly nádhernými cestovatelskými deníky. 

Vytvářela parfémy stejně svěží a čisté, jako byla její móda, která by v dnešní době byla považována spíše za „alternativní“. Jako první vznikla v roce 1946 vůně Ma Griffe s intenzivními zelenými akordy. V roce 1957 představila vůni Vetiver, která se stala originálním „kmotrem“ všech vůní, které následovaly – byla pozoruhodná svou moderností. 

Musíme zašátrat ve fotografiích z té doby, abychom ucítili vůni ráje, která se bezstarostně linula těmito léty obnovy na pozadí 'Zlatých třicátých'. Madame Carven byla tak zaujatá cestováním do všech koutů světa, že navrhla uniformy pro největší letecké společnosti od Air France až po SAS. Právě tento dobyvačný duch, spolu s nádechem vzpomínek Carven Parfums zachytili v drahých flakónech této jedinečné kolekce cestovatelských vůní. 

7 destinací, 7 vůní, 7 cestovních deníků, 7 nezapomenutelných dojmů, 7 vonných úniků: PARIS-SEVILLE, PARIS-FLORENCE, PARIS-BANGALORE, PARIS-SAO PAULO, PARIS-IZMIR, PARIS-MANILLE, PARIS-MASCATE - To jsou názvy vůní, díky kterým procestujete svět. 

Značku Carven seženete exklusivně v parfumeriích Douglas.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama