Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vyhrajte láhev šampaňského nebo dovolenou na Maledivy!

Maledivy!
Foto: Moët & Chandon/22.8.2018
Bublinky a pláž? To můžeme.
Reklama

Šampaňské víno Moët & Chandon Ice Impérial bylo představeno v létě roku 2011 jako vůbec první šampaňské na světě, které bylo speciálně vytvořené k podávání na kostkách ledu. Při jeho vychutnávání se lehce přenesete na sluncem zalité pláže Malibu nebo do poklidného horkého odpoledne na ostrově Capri. Za sedm let své existence přesvědčil Moët & Chandon Ice Impérial o své svůdnosti a našel si mnoho obdivovatelů. Aby příběhy o plážích zalitých sluncem nezůstaly jen u snění, je letos pro české konzumenty připravena soutěž o luxusní dovolenou na Maledivách s Exclusive Tours.

Na sociální síť Instagram stačí nahrát fotografii s lahví Moët & Chandon Ice Impérial či Moët & Chandon Ice Impérial Rosé a označit ji hashtagy #MomentsOnIce a #exclusivetours. Autor fotografie, zachycující nejlepší Moët Ice moment, vyhraje sedmidenní dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu Constance Halaveli na Maledivách, kde pití šampaňského dostane rozměr pobytu v ráji na zemi. Soutěž bude probíhat od června do konce léta 2018. Detailní pravidla soutěže budou zveřejněny zde

A pokud už nemáte dovolenou nebo se opravdu nerada fotíte... můžete s námi vyhrát “alespoň” láhev lahodného Moët & Chandon. Jak na to? Stačí, když se podíváte na naše facebookové stránky Marie Claire CZ, kde soutěž právě probíhá. 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama