Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vyhrajte hodnotné ceny v naší speciální online hře!

Foto: Getty images/14.11.2019
Jaký je ideální vánoční dárek? Ten co vyhrajete! 
Reklama

Vánoce jsou pro spoustu lidí obdobím plným spěchu a stresu. Celé to začíná přemýšlením o dárcích a šetřením financí. Oříškem je i plánování návštěv tak, abychom se potkali s co nejširší rodinou. A vrcholem boje za nádherné svátky plné radosti je běhání po obchodech, úklid a hodiny strávené v kuchyni.

Ani na chvilku však není třeba pochybovat, že to za to stojí. Není nic krásnějšího než rozzářené tváře dětí i dospělých, když se sejdou u jednoho stolu se svými nejbližšími. A co teprve ty pocity štěstí, když můžeme své okolí obdarovat věcmi či zážitky, které si celý rok přáli?!

A protože i my rádi děláme radost všem našim věrným čtenářům a čtenářkám, připravili jsme pro vás letos zábavnou online hru o krásné ceny! 

Od 14. listopadu do 31. prosince 2019 se budete moci kdykoliv během dne odreagovat u hry z prostředí nákupního centra, ve ketré budete muset zdolat stanovené překážky. Ti úspěšní budou odměněni zařazením do slosování o hodnotné ceny. Počet pokusů je neomezený (maximálně ovšem 3 dokončené hry za den), tak máte možnost zvýšit svoji šanci na zařazení se do slosování o hodnotné ceny. A co je podmínkou? Stačí se jen zaregistrovat! Detailnější pravidla najdete zde

TAK NA CO ČEKÁTE? HRAJTE HNED TEĎ!

Online hra ale samozřejmě není vše, čím vám chceme letošní svátky zpříjemnit. V aktuálních číslech časopisů JOY, Marie Claire, Svět ženy, Elle a Marianne navíc najdete přílohu plnou tipů na dárky rozdělených na přehledné kategorie, tu najdete také online zde. Vymyslet dárek pro babičku, kolegyni, bratra nebo třeba tatínka už nebude žádný problém!

NAKUPTE JIŽ DNES!

K této příloze je navíc spuštěna speciální stránka, kde najdete mnoho dalších tipů a rad, jak při výběru dárku nešlápnout vedle.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama