Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vyhrajte business look na míru! A doražte stylově na konferenci Dream BIG

Text: Ludmila Hamplová/24.10.2018
Naše inspirativní konference Dream BIG se blíží a vy můžete být přitom. Nejen, že můžete získat vstupenky na konferenci, ale ještě můžete vylepšit svůj styl. Vybereme 5 žen, kterým bude během konference vytvořen vzhled business look od profesionální stylistky.
Reklama

Šanci udělat první dojem máme jen jednu. Zvládnout business look ale nemusí být vždy snadné. Udržet si svůj osobitý styl, působit profesionálně a přitom nezapadnout v šedém davu je výzva. Proto jsme pro vás připravili možnost zvládnout business look, který vás posune dál na cestě k profesním úspěchům.

Módní poradkyně a stylistka pro Answear Klára Klempířová vytvoří ideální kombinaci oblečení, která se hodí na významná jednání, pohovory a podobné příležitosti. Ten nejlepší první dojem dotvoří i pohodlná a módní obuv ECCO. Kadeřníci z L'Oréal Professionnel se postarají o dokonalý účes a celý business look bude zakončen líčením vytvořeným pod taktovkou vizážistů Sephora

Vítězky dostanou od partnerů projektu dárky, seznámí se se členy redakce Marie Claire a jejich nový business look bude i součástí programu. Přímo na pódiu na pak stylistka Klára Klempířová ukáže, jak nejlépe kombinovat jednotlivé kousky, správně volit barvy, a vytvořit tak dokonalý dojem, který podtrhne vaši osobnost.  
 
Pokud se chcete zapojit do naší soutěže o vstupenky na konferenci Dream BIG a business look na míru, napište nám na adresu redakce@marieclaire.cz, proč by právě vy potřebujete tuto změnu a připojte svou fotografii. Soutěž začíná 24.10. 2018 a končí již 31.10. 2018  

Konference Dream BIG se koná  12. 11. 2018  v SaSaZU, Praha 7 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama