Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vstupte do nového roku s citáty ze Sexu ve městě

Text: Rebecca Diatilová, Foto: Instagram/6.1.2019
V novém roce jsme se rozhodli řídit citáty naší oblíbené new yorské čtyřky ze seriálu Sex ve městě. Stejně jako jejich originální módní výstřelky jsou i hlášky Carrie, Mirandy, Charlotte a Samanthy zkrátka nesmrtelné!

1. #TREATYOURSELF

Věříme, že v letošním roce bude jistě mnoho důvodů k oslavám. A jak nejlépe odměnit samu sebe? Nákupem dalšího páru bot nebo kabelky, které se sice pravděpodobně do naší už tak přeplněné skříně nevejdou, ale které v obchodě prostě nemůžeme nechat.

2. VŠEHO MOC ŠKODÍ

Přestože Samanthu milujeme, může být občas její vnímání vztahů lehce svérázné. Mnohdy se jí ale nedá upřít pravdivá pointa. V roce 2019 tak dáváme stopku až přílišné citové angažovanosti a pamatujeme si, že jsme to především my, kdo by pro nás měl být na prvním místě. Všeho moc totiž jak známo škodí.

3. ZNÁME SVÉ KVALITY

Každý ví, že jen máloco je tak otravné jako příliš vysoké ego. Existuje však rozdíl mezi vysokým egem a uvědomováním si svých kvalit. Není nic špatného na tom znát své silné stránky a věřit si. Nechť je tedy rok 2019 rokem, kdy konečně dosáhneme toho, po čem již dlouhou dobu toužíme!

4. NÁŠ ŽIVOT, NAŠE PRAVIDLA

Doby, kdy vypadalo soužití dvou lidí téměř jako přes kopírák, jsou dávno pryč. Dnes si můžeme nejen vybrat, s kým budeme svůj život sdílet, ale také jakým způsobem si ho nastavíme. Pamatujete na Carrie a pana Božského a jejich dva dny volna každý týden? S novým rokem se nebudeme bát žít tak, jak to vyhovuje nám. Ať už se jedná o vztahy, nebo o cokoli jiného.

5. JSME VDĚČNÍ ZA NAŠE BLÍZKÉ

Jak by asi vypadal život bez naší rodiny nebo přátel? I letos buďme vděční za své nejbližší a dávejme jim to najevo. Kdy jste naposledy udělali někomu radost jen tak, nebo mu sdělili, jak moc vám na něm záleží? Zkuste to ještě dnes.

6. VĚŘÍME VE ŠŤASTNÉ KONCE

Trošku z roztomile naivní Charlotte by mělo být v každém z nás. Pozitivní myšlení vede k pozitivním událostem. Když uvidíme na všem něco dobrého, odrazí se to i v našem životě a možná pak dojdeme ke šťastnému konci.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole