Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

„Všichni říkají, že úplně zářím,“ říká těhotná Lucie Šafářová

Foto: Marionnaud/6.11.2019
Lucie Šafářová je jednou z nejúspěšnějších tenistek v Čechách! Nyní si dala od sportu pauzu, protože čeká holčičku. Tato pětinásobná deblová vítězka Grand Slamu je známá tím, že hraje levou rukou, ale jak se zdá i těhotenství zvládá levou zadní! Jak se o sebe stará a jak se jí funguje s kily navíc? To se dozvíte v naše rozhovoru. 

Řešíte v těhotenství péči o pleť více než během Vaší aktivní tenisové kariéry?
Díky cestování a tréninkům jsem péči o sebe moc nestíhala. Teď když jsem těhotná mnohem víc řeším, jaké krémy použiji, aby to neškodilo miminku. Dříve jsem často experimentovala a na letištích zkoušela kosmetiku všech možných značek. Nikdy jsem ale nenašla takovou, jejíž účinky by mě přesvědčily natolik, abych si ji koupila znovu.

Podle čeho si kosmetiku vybíráte?
Mám citlivou pleť, která je nyní během těhotenství ještě sušší a dehydrovaná. Navíc si kvůli miminku dávám větší pozor na to, čím se mažu nebo co jím. Díky spolupráci s Marionnaud jsem pomocí diagnostického zrcadla otestovala, co konkrétně má pleť potřebuje a nechala jsem si namíchat personalizovaný krém od francouzské značky IOMA. Líbí se mi, že není příliš parfémovaný a že má lehounkou strukturu.

Čekáte holčičku, co říkáte pověrám, že ubírají maminkám na kráse?
To vůbec neřeším. S koncem sportovní kariéry mi zmizel stres z fyzického výkonu a cestování a momentálně se cítím opravdu klidná a šťastná. Tomáš mi naštěstí nic takového neříká. Buď je na mě hodný, anebo to prostě není pravda. Mám teď mnohem víc času věnovat se sobě i svému partnerovi, a to je na mě prostě vidět.

Jak si jako profesionální sportovec zvykáte na kilogramy navíc?
Přiznávám, že na kilogramy, které mám navíc oproti své normální váze, si těžce zvykám. Na druhou stranu jsem ale nikdy nedostávala tolik komplimentů jako nyní. Když je člověk šťastný a je v klidu, vyzařuje to z něj a projevuje se to i na fyzičnu. Známí mi říkají, že úplně zářím, což je příjemné.

Čtěte také:
Koho sledují vaše děti na internetu? Není to pro ně nebezpečné?
VEJA: Co se skrývá za teniskami?
Věříte na spřízněné duše? Může to ohrozit vaši šanci najít lásku!  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama