Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Všechno, co víme o filmu Pravá Blondýnka 3. Kromě toho, že opravdu přijde do kin! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: MGM, Giphy/8.6.2019
Ano, slyšíte správně! Tohle není cvičení!!! Opravdu se můžete znovu těšit na Elle Woodsovou!  

Je to již dlouhých 17 let, co jsme naposledy sledovali tuhle roztomilou právničku, oblečenou od hlavy až k patě v růžovém, řešit zapeklité případy. Nyní její představitelka Reese Witherspoon potvrdila, že jsou zvěsti o třetím pokračování této romantické komedie pravdivé! Pokud se stejně jako my nemůžete dočkat, přečtěte si alespoň vše, co o připravovaném snímku víme! 

Ztvární hlavní roli opět Reese Witherspoon 
Ano, herečka to potvrdila na svém Twitteru, když sdílela sebe sama v růžových “Elle Woodsovských” bikinách s krátkým popiskem: “Je to pravda... #LegallyBlonde3”.  

Objeví se v připravovaném pokračování i Luke Wilson?  
Tohle bohužel nemůžeme ani potvrdit ani vyvrátit. Jisté ale je, že sám herec, který v prvním díle ukradl Elle srdce, by si přál ve filmu účinkovat. A kdo by také nechtěl? Vždyť jde o jednu z nejlepších romantických komedií v historii. “Nedokážu si představit nic, co by byla větší zábava. Reese hrála tak skvělou postavu. S radostí bych natočil Pravou Blondýnku 3,” řekl ET Online.  

Už se začalo natáčet?  
Bohužel ještě ne. Na eventu k druhé sérii seriálu Big Little Lies v New Yorku uvedla Reese, že si zatím vytváření filmu moc užívá. Existuje prý scénář, ale natáčet se ještě nezačalo.  

Kdy půjde film do kin?  
Oficiální datum připadá na 14. února 2020, takže si na příštího Valentýna neplánujte jiný program!  

Čtěte také:
Proč je film “Tenkrát v Hollywoodu” takový trhák?
Ty nejvíc sexy filmy, na které se můžete těšit v roce 2019
69 romantických fimů, které vás dostanou do valentýnské nálady

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole