Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vše, co musíte vědět o třetí sérii Stranger Things 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Youtube, Netflix/24.6.2019
Jedno léto.   Může všechno změnit.  
Reklama

Znáte to, když jste v pohodě, užíváte si života a najednou si uvědomíte, že jste možná nechali doma zapnutou žehličku? Je to v podstatě ten nejhorší pocit na světě... Samozřejmě pokud nejste banda teenagerů v osmdesátých letech, kteří zažívají úplně normální den, než zjistí, že možná nechali otevřený portál do paralelní dimenze. To dokáže zkazit odpoledne. Pokud ovšem nemáte ponětí, o čem právě mluvíme, pravděpodobně jste vy z jiného vesmíru, protože jste ještě jako jediný člověk na světě neviděli seriál Stranger Things. I když již 4. července spustí Netflix jeho třetí sérii. A ta vypadá, že bude ještě lepší, vtipnější i děsivější než ty předešlé!  

Pokud se budeme bavit o třetí sérii Stranger Things, měli byste nejdříve shlédnout trailer.  

A také další, finální trailer!  

Už teď se nemůžete dočkat? My také ne! Proto jsme vypátrali vše, co jde o nových dílech zjistit. 

1. Výkonný producent Shawn Levy odhalil na PaleyFest již v březnu minulého roku, že třetí série se bude odehrávat v létě rok po událostech druhé série. Eleven, Mike a jejich přátelé se tak ocitnou v roce 1985, kdy byl populární Brian Adams, Phil Colins, film Back to the Future a vyšlo Nintendo.  

2. Levy také uvedl, že mladá láska, která na konci druhé série začala vzkvétat, stále trvá. Můžeme si tak být jistí, že uvidíme více “romantiky” u dvojic jako Mike a Eleven nebo Mad Max a Lucas. Musíme ale brát v potaz, že jim je 13, 14 let a takové vztahy nebývají příliš stálé... 

3. Můžeme se těšit na více Steva. Levy prozradil, že diváci ho milují (a my také!). “Nechci prozradit moc, ale cítím, že jsme chodili kolem až jsme našli zlatý důl v podobě taťky Steva.”  

4. Známe názvy epizod třetí série: 
Suzie, Do You Copy?” 
The Mall Rats 
The Case of the Missing Lifeguard 
The Sauna Test” 
The Source” 
The Birthday 
The Bite” 
The Battle of Starcourt 

5. Erica SinclairLucasova sestra a královna vtipných hlášek, která nedaruje nikomu nic zadarmo, se stane trvalým členem herecké party a bude se objevovat v seriálu mnohem častěji.  

6. “Shadow monster” je stále mezi námi a děsivější než kdy dříve. Dokonce to podle traileru vypadá, že se s ním tentokrát lépe seznámí Billy. Ano. Ten s tím účesem na Jágra.  

7. Objeví se nová postava jménem Robin. Bude jí hrát Maya Thurman Hawke, dcera Umy Thurman a Ethana Hawka. Jediné, co o ní zatím víme, je to, že se nudí ve svém zaměstnání, a tak pátrá po skrytých tajemstvích Hawkins. A objeví víc, než kdy chtěla...  

8Kali, sestra Eleven se pravděpodobně vrátí. Její dějová linka se zdá jaksi neuzavřená. Matt Duffer řekl na Vulture Festu v Los Angeles: “...bylo by divné vynechat její příběh v třetí sérii. Řekl bych, že šance, že se znovu objeví, jsou opravdu vysoké.” 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama