Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vše, co byste měli vědět o novém příteli Jennifer Garner

Text: Kristýna Schafferová, Foto: Unsplash/3.11.2018
Během roku jsme zaznamenali více rozchodů známých osobností, než jsme mohli spočítat – jen pro příklad si své „ne“ řekli Chrise Pratt a Anna Faris, Channing Tatum a Jenna Dewan nebo Jennifer Aniston a Justin Theroux.

Nejvíc nás ale zasáhl konec vztahu Jennifer Garner a Bena Afflecka, kteří se po deseti letech manželství rozvedli.

Pár žil v odloučení sice už tři roky, ale nadále zůstávali přáteli. Společně vychovávali své tři děti, a dokonce jezdili na dovolenou, aby udrželi věci v normální rodinné rovině. Letos Jennifer zasáhla, když se Ben opět potýkal s alkoholismem a odvezla ho do příslušného sanatoria, kontrolovala ho a dohlížela na jeho léčbu.

„Podpora, kterou se mi dostalo od mé rodiny, kolegů a fanoušků, pro mne znamená víc, než jen můžu říct. Dává mi sílu, abych mohl o své nemoci mluvit s ostatními,“ napsal Ben Affleck ve svém prohlášení. „Boj s jakoukoliv závislostí je celoživotní a obtížný. Jde o práci na plný úvazek. Bojuju za sebe a svou rodinu“.

Zatímco se veškerá pozornost soustředila na Bena, někteří vyjádřili obavy ohledně Jen a nedostatků zpráv, které by se o ní objevovaly.

Jak se ale zdá, Jennifer je v naprostém pořádku. A co víc. Je šťastně, a prý už 6 měsíců, zadaná. Kdo je novým mužem v jejím životě? Čtyřicetiletý John Miller.

Kdo je John Miller?
John je generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti Cali. A přestože je obchodníkem s letouny, říká se, že je to rodinně založený muž. Dokonce se už setkal s dětmi Jen. Oba mají navíc dcery jménem Violet – to musí být zmateční.

A aby těch podobností nebylo málo, John je v procesu rozvodu se svou ženou už 9 let, a to od chvíle jejich odloučení.

A my máme radost! Jennifer si totiž po všech peripetiích s Benem zaslouží štěstí a to, že protentokrát bude také někdo pečovat o ni.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole