Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vrátí se Meghan Markle do role v seriálu Suits? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/13.1.2019
Prosím, my chceme zpět Rachel Zanovou!  

Vévodkyně ze Sussexu toho má poslední dobou opravdu hodně. Za pár měsíců porodí první dítě princi Harrymu, a ještě ke všemu se musí připravit na převzetí nových královských povinností. Královna ji totiž jmenovala patronkou národního divadla v Londýně.  

Meghan však byla po celou dobu své kariéry zvyklá tvrdě pracovat. Proto není žádným překvapením, že do svého nabytého programu vměstná ještě jeden projekt. Tedy, alespoň o tom uvažuje. Tvůrci seriálu Suits, který vévodkyně kvůli Harrymu opustila, ji nabízejí miliony, aby se vrátila a natočila jediný a poslední díl jako Rachel Zanová 

Jenže jak se zdá, Meghan již nelákají ani miliony, když teď žije v paláci a přátelí se s královnou, ani pokračování v herecké kariéře. Jediná možnost, proč by uvažovala o tom, že roli vezme, je ta, že by darovala získaný honorář na charitu. Ovšem jelikož jsou její podmínky zatím takové, že by se objevila na scéně asi na dvě minuty, těhotná a její postava by musela žít v Británii a za to vévodkyně očekává, podle producentů seriálu, od dvou do šesti milionů dolarů...  Ano, na jednu stranu jsou to téměř nesplnitelné podmínky, ale když se zamyslíte, jaký marketingový tah by to byl... no pravděpodobně to bude obnášet ještě spoustu vyjednávání. My sice doufáme, že budeme moci ještě jednou, naposledy spatřit Meghan v právnickém kostýmku, ale jestli se nám toto přání někdy splní, to netušíme. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole