Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasová revoluce pokračuje! Značka OLAPLEX je kompletní.

Olaplex
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Olaplex/2.8.2018
Kosmetický převrat v našich koupelnách může začít! Právě nyní je ten čas vyhodit nepotřebné a sáhnout po značce OLAPLEX, která na český a slovenský trh přináší šampon No.4 BOND MAINTENANCE™ a kondicionér No.5 BOND MAINTENANCE™. 

Nedostatek času nám ženám vždy nehraje do karet a návštěvu kadeřnictví stále odkládáme. Vše však nelze posouvat donekonečna a už vůbec ne naše vlasy, které musíme vzít doslova do svých rukou a poskytnout jim tu nejlepší péči v prostředí našeho domova. Za pomocí produktů, které byly navrženy předními profesionály v oboru, to jde snadno. Řeč o výrobku OLAPLEX. Díky svým obnovujícím a regeneračním účinkům vám vykouzlí hřívu hodnou závidění. Patentovaná složka Bis-aminopropyl diglycol dimaleate, která se dostane do jádra vlasu a opraví ho zevnitř, je taktéž obsažena v šamponu No.4 BOND MAINTENANCE™ a kondicionéru No.5 BOND MAINTENANCE™.  

Bohaté složení tohoto šamponu obsahuje mnoho vyživujících a kvalitních složek, díky kterým bude struktura vašich vlasů pevnější a vrátí se jim elasticita, odolnost a lesk. Péče bude kompletní společně v kombinaci s kondicionérem, se kterým předejdete roztřepeným konečkům a lámání vlasů.  

Změňte staré neefektivní způsoby domácí péče. Tuto novinku si nyní můžete dopřát kdekoliv na cestách i v pohodlí vaší koupelny. Nechte vstoupit revoluci do vašich vlasů. 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole