Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Víme, jak být na jaře 2019 trendy! 

Text: Lucie Švábenská, Foto: Getty images/8.2.2019
Buďte vždy o krok napřed. 
Reklama

Každá sezona s sebou přináší nové trendy a faux pas. Ani tato se v ničem neliší. Některé módní kousky přetrvávají, jiné se vracejí a další jsou naopak tabu. Nyní je in mix minimalismu a extravagance. Je váš šatník připraven na jaro? 

Co by vám tedy rozhodně nemělo ve skříni chybět? Vsaďte na asymetrická trička či halenky se zavazováním na zádech. Jde o velmi svůdný a verzatilní kousek, který snadno oživí každý outfit. Povoleno je ale nosit i samotné podprsenky, takže jestliže se na to cítíte... Pokud ale nechcete ukazovat tolik kůže a na výstřednosti vás neužije, volte rozevlátou košili. Tu můžete různě vrstvit a vytvářet tak zajímavé modely. A pokud bude mít květinové výšivky, krajku či plisování, stanete se hvězdou ulice! 

Na jaře budou velmi in i kalhoty se širokými nohavicemi, které se stávají obrovským trendem. Ať už jsou s potiskem, se zavazováním v pase, na zip nebo dokonce s plisováním po celé délce, vše je dovoleno a vy zabodujete! Stále také můžete sáhnout po lacláčích či overalu.  

U šatů bude platit pravidlo, že více je někdy více, a proto vrstvěte a vybírejte všemožné krajky, potisky i vyšívání... Nezapomínejte však na svou ženskost a zdůrazněte své linie stylovým páskem. Pokud počasí nepřeje, klidně šaty doplňte oversize kabátem s kapucí.

Trendy na jaro 2019

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama