Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VIDEO: Ohlédnutí za konferencí Dream Big 2018

Text: Tatiana Urbanová/29.11.2018
Letošní konference Dream Big, která proběhla 12. 11. v Sasazu, se opravdu vydařila. Tato událost již tradičně přivítala novou mladou generaci žen, které se mohly inspirovat zajímavými osobnostmi a nechaly si poradit na své cestě vzhůru.  

A koho jste mohli tento rok na pódiu vidět? V prvním bloku přednášek se podělila softwarová inženýrka Petra Cross se svými zkušenostmi ze společnosti Google California. Jak na sociální média prozradil Mark Campman. Taťána Gregor Brzobohatá poradila všem v sále, jak předběhnout dobu. Sietse Bakker poskytl užitečný inside ze soutěže Eurovision a Diana Rádl Rogerová motivovala všechny ženy, aby se “toho” nebály. V druhém bloku pobavil celý sál Janek Rubeš, blogerka Do Thu Trang popsala svou cestu k vrcholu, Tereza in Oslo povyprávěla o svých neúspěších, které provázeli její cestu vzhůru a Petra Vaškových nám prozradila, jak zakládala jeden z nejúspěšnějších start-upů dneška. Celý blok uzavřela Veronika Kašáková svým silným osobním příběhem. Celou konferenci pak uzavírali designérka ALex Monhart, Hana Fořtová a Tereza Dvořáková z Frusack, Tereza Hrtúsová z České spořitelny a Klára Klempířová - módní stylistka. Třešniškou na dortu bylo už pak jen povídání Kovyho, které nadchlo všechny přítomné a skvěte tak uzavřelo úžasnou atmosféru, která panovala v sále po celou dobu konference.  

My bychom vám už jen chtěli poděkovat, že jste to celé požili s námi a budeme se na vás těšit zase příští rok!

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama