Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VIDEO: Jak vypadá stejný den z perspektivy matky a dcery?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Youtube/18.5.2020
Tohle video vás zahřeje u srdce! 

Znáte všechny ty všední a vyčerpávající věci, které maminky dělají se svými dětmi? Možná jsou to právě tyto maličkosti, které promění celý život v jeden neskutečný magický okamžik. Vloggerka Esther Anderson ze Story of This Life vytvořila video, které vás stoprocentně dojme! Připomíná nám totiž, že maminky, ačkoliv musí dennodenně bojovat se vším tím chaosem a zmatkem, zůstávají nejlepšími a nejmilovanějšími lidmi v našich životech.  

Video “Normal Day” popisuje běžné činnosti jako jsou nákupy, zdřímnutí, která se nepovedla, výměnu plenek a další aktivity, které provázejí maminky každým dnem. Nicméně neukazuje je jako ztracený případ, ale naopak jako milující a oddané mistry kouzel, které navzdory všemu dělají dny svých dětí velkolepé! Tento krátký příběh vám otevře oči! Někdy totiž naše vnímání neodráží realitu.  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Čtěte také: Měli bychom obětovat materštví? Je dnešní svět místem pro dítě?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama