Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VIDEO: Celebrity se v karanténě nudí stejně jako vy! Mají pro vás ale milý vzkaz 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram, Youtube/19.3.2020
“Imagine there's no heaven...”
Reklama

Mnoho z nás se snaží přijít na to, jak se co nejlépe vypořádat s náhlou izolací a změnou životního stylu, kterou přinesla karanténa kvůli koronaviru. A výjimkou nejsou ani celebrity. Ty jsou na tom stejně jako vy, zavřené ve svých “skromných domovech”... Dobře, nějaký rozdíl bychom asi našli, ale to nic nemění na tom, že se nudí.  

Jednou z těchto hvězd je i Gal Gadot, která se rozhodla oslovit některé ze svých známých přátel jako jsou Kristen Wiig, Mark Ruffalo, Zoe Kravitz, Natalie Portman, Sia, Jimmy Fallon, Maya Rudolph, Will Ferrell... a natočila s nimi krátká instagramová videa, kde každý z nich zpívá slavnou píseň Johna Lennona Imagine.  

“Ahoj lidi. Šestý den v karanténě. A musím říci, že se za těchto posledních pár dní cítím docela filozoficky. Víte, tento virus ovlivnil celý svět, každého - je jedno kým jste, odkud jste, jsme v tom společně.” Gadot vysvětluje, že ji k tomuto počinu inspirovalo video Itala, který hraje na trumpetu na balkoně pro své sousedy. “Bylo v tom něco silného a čistého.”  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.

Čtěte také: Trčíte doma? Tato světoznámá muzea nabízí virtuální prohlídky, které zvládnete z gauče

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama