Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Victoria Beckham jí tři až čtyři avokáda denně. Proč?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/30.9.2019
Je sice skvělé na pleť, ale co ty kalorie??? 

Jméno Victoria Beckham již nepatří pouze do světa pop music a módy, ale nyní se zapíše i do historie beauty průmyslu. Tato zpěvačka, návrhářka a podnikatelka totiž nedávno odtajnila, že startuje svou vlastní přírodní, veganskou kosmetickou značku. Spolu s touto novinkou však zjišťujeme, že její přístup ke “kráse” je lehce specifický.  

Deníku Telegraph Victoria nedávno prozradila své tajemství zářivé pleti. Je jím prý správné množství tuků, a proto konzumuje tři až čtyři avokáda denně. Co se týče nutričních hodnot tohoto ovoce (ano, avokádo je oficiálně ovoce), obsahuje mononenasycené tuky a je velmi bohaté na vitamín E. Proto dokáže udržet pokožku pružnou, odolnou a hydratovanou. Vitamín E se navíc chová jako antioxydant a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem, který je spojen se známkami stárnutí.  

Nicméně Victoria tvrdí, že ani její “avokádová kůra” ani nová kosmetická řada nespadají do škatulky “chci vypadat mladší”. “Nebudu přicházet s produkty a tvrdit, že vás zbaví vrásek, protože je to nesmysl. Myslím, že bychom měli oslavovat to, kým jsme a být nejlepší verzí sebe sama,” uvedla.  

Více o připravované kosmetické značce Victorie Beckham se dozvíte zde

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole