Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Victoria Beckham Beauty je tady!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/7.8.2019
Tohle je kosmetika, která bude nejen “posh” ale i “spicy”! 
Reklama

To, co byly dříve jen zvěsti, je nyní konečně oficiální. Bývala Posh Spice Victoria Beckham bude mít svou kosmetickou značku. Na Instagramu nám hvězda dovolila nahlédnout do zákulisí příprav. “Z laboratoře na schůzky... zaneprázdněná prací na #VictoriaBeckhamBeauty,” sdílela.   

Co tedy o jejím novém beauty projektu zatím víme? Je jisté, že půjde o přírodní produkty, jelikož Victoria k postům na Instagramu přidává i hashtag #CleanBeauty. Navíc půjde o výrobky, které budou organické, netestované na zvířatech a značka bude také dbát na dobro planety a udržitelnost. Její make-up bude vhodný pro různé typy pleti a zdá se, že hvězda nezapomíná ani na inkluzivitu 

“Vždy jsem se s nadšením zajímala o zdraví a wellness, takže pro mne bylo velmi důležité, aby v produktech, které vyvíjíme byly jen ty nejčistější a nejvíce udržitelné suroviny, které můžeme sehnat. A to vše, aniž bychom museli dělat kompromisy co se týče účinnosti,” prozradila Victoria.  

Kdy bude kosmetika dostupná na trhu není zatím jasné, takže zatím musíme jen čekat na to, jestli hvězda prozradí více na svých sociálních médiích.  

Čtěte také:
Bude mít Hailey Bieber svou kosmetickou značku?
Objevte příběhy, které se skrývají za českou kosmetikou
HAUS LABORATORIES: Nová beauty značka Lady Gaga je tu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama