Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Více než stovka osobností na jednom místě - můžete být u toho

Foto: Equal Pay Day/16.3.2019
Dva dny, které změní týdny, měsíce i roky. Jak? Můžete načerpat inspiraci díky zajímavým příběhům a zkušenostem. Equal Pay Day je největší konferencí o ženách, které se ale rozhodně nevyhýbají ani muži.

Blanka Matragi, Bára Nesvadbová, Roman Vaněk, Alan Záruba, špičkové manažerky, jako například Ewa Pachocká ze společnosti Mars, Mounia El Hilali Acherkouk Yakhl, z IKEA, Andrea Gontkovičová, členka představenstva Philip Morris, Lucie Urválková, finanční ředitelka Uniqa, Miroslava Simova CEO Jan Becher Pernod Ricard, Drahomíra Mandíková, ředitelka firemních vztahů a komunikace z Plzeňského Prazdroje a spousta dalších. Ale pozor! To není konference, kde se prezentují jen úspěchy. Naše konference je autentická, nechá vás nahlédnout do lidských i profesionálních postojů a příběhů. Úspěšní lidé cestou nahoru často upadnou, musejí se vyrovnat se spoustou změn. Jak to dělají? V čem je síla i slabost žen?

Na páteční konferenci budeme mluvit hlavně o firemní kultuře. Sobota je věnována unikátnímu speed mentoringu. Můžete si vybrat z více než šedesáti mentorek a u kulatých stolů diskutovat o tématech, která vás zajímají. Žádná otázka není špatná. Nesoudíme. Nehodnotíme. Sdílíme.

Equal Pay Day je mimořádnou příležitostí potkat spoustu zajímavých lidí na jednom místě a třeba najít i nová přátelství.

Blanka Matragi, která bude nejen mluvit na konferenci,ale je také mentorkou, odpověděla na otázku, co si chce z konference odnést: “Inspiraci, nové kontakty a impulzy. Těším se na setkání a poznání zajímavých žen v ČR, na jejich názory a zkušenosti.”

Nechte se inspirovat úspěšnou ženou a přijďte 29.a 30.března na Equal Pay Day. Můžete přijít v pátek i v sobotu, nebo si vybrat jen jeden den. Více informací o programu a hostech na www.equalpayday.cz

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama