Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VERA WANG: Je jí 70 ale vypadá na 30! Jak to jen dělá? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram Vera Wang/5.6.2020
Pije krev jednorožců? Nebo našla fontánu mládí? Lidé se snaží přijít na tajemství návrhářky Very Wang, protože ve svých sedmdesáti letech vypadá na třicet. A my bychom ho tedy také rádi znali!  

Vera Wang nenechá ani koronavirus ani karanténu, aby ji bránili v kreativním pohráváním s módou. Nejen, že během toho, co je doma v Miami, vytvořila pár nových high-fashion looků, ale dokonce pro ně sama uspořádala photoshoot. Nepotřebovala ani fotografa ani modelku, to všechno zastala sama a výsledek zveřejnila na svém Instagramu. Kromě toho, že lidé samozřejmě obdivovali její nové trendy outfity, se však hlavně pozastavovali nad ní samotnou a konkrétně nad jejím tělem! Návrhářka má totiž ve svých sedmdesáti letech postavu lepší než většina třicetiletých!  

Jak to tedy dělá? Vega Wang tvrdí, že jí motivuje její “pracovní módní rodina”. Uvedla: “Všichni kolem mě jsou opravdu hodně fit, a tak většinu dní procvičím... Mám celoživotní posedlost legínami a mám možnost, jako jedna z mála návrhářů luxusních značek, pohrávat si se sportovním oblečením. Pak je tu ještě můj osobní konflikt mezi tím, že miluji tento druh outfitů, ale děsím se běžeckého pásu.”  

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde

Čtěte také: Stačí pouze 12 minut cvičení a budete fit. Nevěříte?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama