Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VĚDCI ZJISTILI: Co prozradí pití vína o vaší osobnosti?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash, Giphy/4.6.2019
Ať dáváte přednost plnému červenému nebo lehkému bílému, teď už budete vědět, co o vás vaše volba vína prozradí. Budete se divit, kolik se toho dozvíte o své osobnosti.     

Výzkum, kterého se účastnilo na 2000 Američanů ve věku nad 21 let ukázal, že lidé, jež preferují bílé víno jsou s větší pravděpodobností extrovertní jedinci, kteří zůstávají déle vzhůru a také mají zřejmě rádi punk. Bývají zvědavější, sarkastičtější, jsou to větší perfekcionisté, preferují spíše kočky než psy a jsou ochotni utratit za láhev méně peněz.  

Ti, co volí raději červené víno, jsou ranní ptáčata, považují se za dobrodruhy, jsou pokorní a organizovaní a často u nich doma hraje jazz. Takoví jedinci vidí sebe sama jako “milovníky vína” a výsledky ukazují, že nejsou daleko od pravdy, protože většina z nich ví, jak správně držet sklo, co jsou to taniny nebo jak dlouho trvá oxidace vína.  

A jedna věc, na které se shodly obě dvě skupiny? Jejich neoblíbenějším místem k pití vína je domov. Tak si dnes nalijte skleničku až přijdete z práce a užijte si hezký večer. Ať už si dáte červené nebo bílé.  

Čtěte také:
Celebrity, které nikdy nepijí alkohol
Víte, kolik kalorií opravdu vypijete?
Chutná drahé i levné víno úplně stejně?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole