Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Vans x Harry Potter

Foto: Archiv/13.8.2019
Pořiďte si magické tenisky. 

S posledním dílem Harryho Pottera a Relikvie Smrti v roce 2010 skončila mnohým jedna celá kouzelná etapa. Značka Vans ale po necelých deseti letech od posledního dílu uvedla kolekci s názvem Vans x Harry Potter, která vytvořila přímo magické spojení stylových sneakers v tradičních Vans siluetách, kvalitního apparelu a doplňků s designem jednotlivých bradavických kolejí a designem slavného vrcholu této fantasy série - Relikvie smrti.

Neviditelný plášť, ani kouzelnický hábit v kolekci sice nenajdete, co ale rozhodně bude zpestřením pro váš šatník jsou trička, mikiny a bundy v barvách jednotlivých kolejí nebo univerzální černé kousky s mini printem kolekce Vans x Harry Potter a znakem Relikvie smrti. Pokud jste už nějakou tu řádku let přesvědčeni o tom, že by vás Moudrý klobouk bez váhání poslal do jedné určité koleje, můžete si vytvořit takový outfit, ve kterém budete od hlavy až k patě laděni v barvách své zamilované bradavické koleje. Z doplňků totiž kolekce nabízí i kšiltovky a batohy pro kouzelné zážitky cestovatelů nebo školáků, kteří chodí sice do mudlovské školy, hlavou budou ale vždycky tak trochu ve světě čar a kouzel.

Pokud si stále nejste jistí, do jaké bradavické koleje patříte, není jednoduššího řešení než vyzkoušet si tento test.

Co kolekce nabízí teniskovým nadšencům?
Kdo zná značku Vans důvěrně, ví, že po řadu a řadu let jsou její specialitou právě tenisky, a to v nejrůznějších siluetách od kotníčkových Vans SK8-Hi, po nízké Vans Era, Vans Authentic nebo tradiční Vans Old Skool a další. V nabídce jednotlivých kolejí najdete různé siluety tradičních tenisek značky Vans – Nebelvírští si tak mohou pořídit Vans Sk8-Hi, Havraspárští zase Vans Authentic, kouzelníci z Mrzimoru se neobejdou bez Slip-onů a Zmijozelští bez tenisek Vans Sk8-Hi. Skoro jako mávnutím hůlky se s těmito teniskami ocitnete v dětských letech nebo stále dokola v kouzelném světě neomezených možností, kde nakonec vždycky zvítězí dobro, přátelství a láska.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole