Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoce ve znamení šťastné hvězdy Christiana Diora

Text: Kristýna Schafferová, Foto: Dior/11.12.2018
Nechť se každé ženské přání vyplní! Kreativní ředitel pro make-up Dior Peter Philips letošní vánoční sezonu uděluje každému tomuto přání svou vlastní cestu, aby mohlo doslova zářit až za hranice naší fantazie.

Spousta lidí je pověrčivá. A na symboly trpěl i sám Christian Dior, který se jimi obklopoval pro štěstí. Jeden z nich, šťastná hvězda, je hlavním bodem vánočního looku Dior pro rok 2018. Pokochejte se mistrovskými kousky, barvami a v neposlední řadě hvězdami, které vás donutí věřit ve vlastní osud.

Bohatost letošní kolekce spočívá v široké paletě kombinací a bezpočtu barev, díky nimž docílíte množství různých stylů. Nebojte se párovat odstín rtů s barvou laku na nehty. Najděte si svůj styl, který se bude líbit v první řadě právě vám.

Něco si přejte
Nebuďte skromní! Zavřete oči a vyšlete k nebesům spoustu přání lásky, štěstí, naděje, slávy, vzrušení... Otevřete je a pokochejte se kosmetickou taštičkou s poetickými detaily, souhvězdími a čtyřmi kovovými písmeny DIOR vyvedenými na kůži. Uvnitř se ukrývá rtěnka s miniaturními hvězdami na prstenci a vyrytým slovním zaříkadlem “fame”. Součástí balení je dalších 5 náplní, které můžete volit podle svých rozmarů či příležitosti.

Flirtujte
Odráží se v nich všechny hvězdy noční oblohy a ve své moci drží klíč k úspěchu - dvě paletky očních stínů 5 Couleurs byly pro vánoční kolekci navrženy s jasným, slavnostním a elegantním záměrem. Dodat vašemu pohledu rafinovanost a zahalit vás do spršky hvězd! Zvolíte si Lucky Star, která kombinuje barvy leštěného zlata a kaštanu s hnědými akcenty nebo Moonlight oplývající harmonií stříbra, šedé, a platiny stejně chladné, jako je zářivé světlo měsíce?

Podlehněte pohádkovým polibkům
Ve zlaté tubě se ukrývá celá řada výrazných odstínů Diorific. Bude tím vaším odstínem starorůžová Élégante, karmínově oranžová Désirable, která je vysloveně magnetem pro oči, temně rudá Triomphante podtrhující sebedůvěru nebo podmanivě vínová Audacieuses?

Chytejte hvězdy
Laky na nehty Diorific Vernis dodají nehtům slavnostní nádech. I zde je paleta odstínů široká - od starorůžové, přes perleťově vanilkovou a červenou s purpurovými odlesky až po magickou barvu švestky. Jako dokonalý finiš lze na nehty nanést lesk Lucky Star kombinující směs třpytivého zlata a stříbra, který jim dodá efekt vybuchujícího ohňostroje.

Díky nejnovější kolekci Christian Dior budou letošní vánoce magicky kouzelné!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole