Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

V tomhle domě hrůzy vám zaplatí 20 000 $, když to dáte až do konce!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash, Instagram, Youtube/31.10.2019
Chcete vstoupit? Potom musíte přinést potvrzení od lékaře, podepsat čtyřiceti stránkovou smlouvu a vymyslet si bezpečnostní slovo!  

Bojíte se rádi? Pokud jste ještě neslyšeli o McKamey Manor v Summertownu v Tennessee, zbystřete! McKamey je totiž považován za jeden z nejděsivějších strašidelných domů na světě a jeho majitel Russ bere toto označení opravdu vážně. Dokonce až natolik vážně, že vám nabízí 20 000 $, když zvládnete dojít až do konce. Myslíte si, že byste to v klidu zvládli? Nepřeceňujte své síly. Zatím se to ještě nikdy nikomu nepovedlo. 

Už jen požadavky, které musíte splnit, než vás pustí dovnitř, jsou totiž hrůzostrašné! Musí vám být nad 21 let. (Pokud je vám 18-20 můžete dovnitř také, ale jen se souhlasem rodičů). McKamey vyžaduje i skvělou fyzičku, na kterou je nutné mít papír. Doktorem podepsaný dopis, že jste fyzicky a psychicky v pořádku, je také nutností, stejně tak jako zaplacené zdravotní pojištění. Projdete důkladnou kontrolou. Proklepnou vám Facebook, FaceTime a vlastně celý telefon. Podepíšete čtyřiceti stránkovou smlouvu, vymyslíte si bezpečnostní slovo a abychom nezapomněli, ještě vám na místě udělají test na drogy. 

A jaká je cena za tuto atrakci? Russ to dělá pro zábavu, a proto nechce peníze. Abyste mohli vstoupit do světa nevídaného hororu, musíte přinést pytel krmiva pro psy, které majitel daruje místnímu útulku. Ovšem jaká je psychická cena za vstup? To už se odhadovat netroufáme... ale vzhledem k tomu, že někteří lidé jsou nuceni jíst šváby, jsou pohřbeni zaživa, zažijí si scény jako ze Saw a další zdroje také zmiňují úhoře, teaserypainballové zbraně, biče... pravděpodobně bude hodně vysoká.  

Čtěte také:
10 songů pro strašidelný haloween
HALLOWEEN 2018: Nejlepší převleky celebrit
20 top nápadů na halloweenský make-up podle Instagramu

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama