Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

V Converse kampani definují ženy, co pro ně znamená být ženou

Foto: Converse/24.2.2019
Kampaň je propojena s kolekcí tenisek "love the progress" a inspirativními mladými ženami z celého světa jako jsou Millie Bobby Brown, Stephanie Kurlow, Qin Yunquan, Kasia Gola a Naomi Preizler. 

Po celá desetiletí je Converse vypravěčem pravdivých příběhů jejich nositelů. Pro toto jaro navrhly designérky značky kolekci s názvem Love The Progress oslavující lásku, jednotu a pospolitost.

Dámská kolekce byla inspirací poslední kampaně “All The Stories Are True”, která dává ženám prostor definovat své ženství vlastními slovy. Converse odhaluje neuvěřitelné příběhy dívek všech věkových kategorií, které jdou svou vlastní cestou a redefinují, co pro mě znamená být dnes dívkou, a tak inspirují další a další.

Dnes startuje nová digitální kampaň, která zahrnuje definice dívky vytvořené herečkou a aktivistkou Millie Bobby Brown, první baletkou v hidžábu na světě Stephanie Kurlow, instruktorkou sebeobrany Qin Yungquan, nonkonformní hudebnicí Naomi Preizler a expertkou v oblasti tech Kasiou Gola. Každá z těchto inspirativních žen napsala vlastní definici přímo na plátno ikonických tenisek Converse Chuck 70.

DEFINICE DÍVKY vytvořily:

Millie Bobby Brown, herečka a aktivistka: Anglie - “GIRL is powerful”

Stephanie Kurlow, první baletka v hidžábu: Austrálie “GIRL is influential and a risk taker’

Qin Yungquan, instruktorka sebeobrany: Singapur - “GIRL is a warrior”

Naomi Preizler, nonkonformní hudebnice: Argentina - “GIRL is to be human”

Kasia Gola, expertka v oblasti tech: Polsko - “GIRL is disciplined, works hard and achieves”

LOVE THE PROGRESS KOLEKCE

Kolekce Love The Progress se inspiruje ženami z minulosti i současnosti vyšlapujících cestu dalším generacím. Je stejně tak edgy jako ženská, stojí na potiscích, psaných vzkazech a symbolické barevnosti, které ženy povzbuzují k tomu, aby se vymezily svým vlastním, osobitým způsobem.

Edice Love The Progress byla navržena designérkami v Converse a propaguje sílu lásky, jednoty a pospolitosti. Hlavním nápisem na nových Chuckách je "Keep Loving, Keep fighting", který vyjadřuje podporu boji za rovnost a víru v lásku jeden k druhému, která vítězí nad strachem.

LOVE THE PROGRESS

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole