Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Už jste členem exkluzivního H&M věrnostního programu? Pokud ne, přicházíte o jedinečné slevy a dárky

H&M
Text: Tatiana Urbanová, Foto: H&M/14.9.2020
Značka H&M spustila svůj velice úspěšný věrnostní program konečně i v České republice, a to již koncem května. HELLO MEMBER je plně digitální program, který nabízí svým členům zajímavé odměny a personalizované nabídky. Kromě velmi výhodných slev program přináší i originální zážitky a dárky. Jste v něm také?  
Reklama

„Věrnostní program HELLO MEMBER není jen o tom sbírat body a slevy. Přináší totiž svým členům také exkluzivní, personalizované nabídky a zážitky,“ vysvětluje Martin Kluka, Loyalty Manager H&M pro ČR. „Kromě pravidelných slev se tak mohou členové klubu zúčastnit velmi zajímavých akcí a získat speciální dárky.“ 

Věrnostní program H&M je zcela digitální, to znamená, že k uplatnění nabídek nejsou nutné žádné plastové karty ani papírové poukázky. Stačí se zaregistrovat do aplikace H&M nebo na hm.com nebo přepnout svůj stávající účet na členství v klubu - což členům klubu poskytuje snadný přístup k jejich digitální klubové kartě kdekoli. Nabídky a bodové kolekce probíhají jak online, tak i v kamenných obchodech. 

Věrnostní program H&M má dvě úrovně. To znamená, že po shromáždění určitého množství bodů se člen Klubu H&M stává členem Plus – Plus Member. Členové této vyšší kategorie obdrží další jedinečné nabídky. 

Jaké jsou tedy slevy a výhody členství v klubu? 
Sbírání bodů, extra slevy na zlevněné produkty, dopravu zdarma nad 800 Kč a bezplatné vrácení online nákupů, stejně jako další speciální nabídky a slevy. 

Plus Members můžou také využít další výhody: dřívější přístup ke slevám, jedinečný přístup ke speciálním kolekcím, zcela zdarma dopravu a vrácení při objednávce on-line, a přednostní přístup k exkluzivní akcím a nabídkám. 

Jak se můžu stát členem Plus Member? 
Každý člen klubu získává body po nákupu - 1 bod za každou 1 českou korunu. Když nasbírá více než 6000 bodů, jeho Plus členství v klubu je aktivováno. 

Chcete-li se dozvědět více o věrnostním programu H&M HELLO MEMBER, klikněte na následující odkaz: www2.hm.com

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama