Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Uhádnete, kdo začne šít udržitelné džíny? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/4.2.2019
Více takových značek, prosím! 

Je vždy velmi povzbuzující, když se velká značka rozhodne jít ekologičtějším směrem a myslet na planetu, protože příkladu velkých luxusních brandů pak následují i ty menší. Proto nás nadchlo, když Tommy Hilfiger oznámil, že bude Tommy Jeans na další sezonu šít z udržitelné džínoviny ze 100% recyklované bavlny.  

WWD uvedl: “Šicí nit bude ze sta procent z recyklovaných plastových láhví, džínovina z recyklované bavlny, a dokonce i cedulky budou z recyklovaného papíru. Každý jeden kus pak bude dokončen za použití méně vody i energie, protože bude použita laserová technologie.” Sám Tommy Hilfiger pak uvedl, že tato iniciativa vzešla z myšlenky, aby mohl žít koncový zákazník udržitelnější život. “Máme zodpovědnost za budoucí generace a při vyrábění kusů oblečení více přemýšlet, abychom chránili naše životní prostředí.” 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole