Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Udělejte si make-up jako z módní přehlídky Dior

Text: Kristýna Schafferová, Foto: Vincent Lappartient pro Christian Dior Parfums/24.1.2019
Dne 21. ledna 2019 se v pařížském muzeu Musée Rodin konala módní přehlídka Dior Haute Couture Spring/Summer 19. Jarní kolekci doprovázelo líčení podtrhující hluboký pohled orámovaný silnými očními linkami, které si vzal pod svá křídla kreativní a image ředitel pro Dior Makeup Peter Philips.

“Vybral jsem si tmu a graficky chaotický look zahrnující kombinaci estetického punku a snového pohledu pierota, postavy z francouzského lidového divadla. Veškerý důraz jsem soustředil na oči, které dokážou být fascinující,” popsal svůj make-up záměr Peter Philips.

Aby dosáhl požadovaného looku natočil řasy, oči kompletně orámoval černou linkou a poté vedl vertikální linii směrem dolů tak, aby vznikl efekt pierota. Následně zmatnil příliš ostré hrany a na horní i dolní část oka aplikoval Diorshow Khôl Black, aby se oči přímo topily v černé barvě. Pleti bez chybičky dosáhl Peter díky make-upu Dior Backstage Face And Body Foundation. Rty se rozhodl zanechat ve své přirozené kráse. Dopřál jim péči v podobě exfoliačního balzámu Dior Lip Sucgar Scrub 001 Pink, načež je přetřel objemovým leskem Dior Maximizer Lip. Na nehty aplikoval lak Dior Vernis In Muguet.

Dior Spring-Summer 2019 Haute-Couture

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole