Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Ty nejvíc sexy filmy, na které se můžete těšit v roce 2019

Text: Kristýna Schafferová, Foto: Youtube/25.1.2019
Také se trochu začínáte červenat? 
Reklama

Když porno už je příliš a vy už jste všechny severské filmy, které vysílají na Netflixu, viděla přibližně milionkrát, hodí se vám malá inspirace na nejnovější snímky. A tím myslíme ten druh filmů, v nichž účinkují herci z divadel a vyžadují, abyste opustili dům a navlékli si kalhoty (což se může zdát neintuitivní, obzvlášť toužíte-li se dívat na film se sexuálním podtextem).

Samozřejmě jsme všichni viděli padesát odstínů Anastasie Steel a seriózní svaly Christiana Graye, ale nemějte strach – v roce 2019 se objeví mnoho sexuálních filmů, které vás zaujmou. A zde je jejich stručný výběr.

1. “What Men Want”
Datum uvedení: 8. února
Hrají: Taraji P. Henson, Aldis Hodge, Wendi McLendon-Covey, Phoebe Robinson a Tracy Morgan
Update romantické komedie z roku 2000 “Po čem ženy touží” je o ženě, která má schopnost slyšet myšlenky mužů. 

2. “The Aftermath”
Datum uvedení: 15. Března
Hrají: Keira Knightley, Alexander Skarsgård a Jason Clarke
Příběh zasazený do roku 1946 vypráví o ženě jménem Rachael Morgan, která cestuje do Hamburku, aby se zde setkala se svým britským mužem, plukovníkem Lewisem, který byl přidělen k přestavbě města. Zatím to nezní moc sexy, že? Neztrácejte naději... Cesta Racheal a Lewise se propojí s německým vdovcem a ve vzduchu se vznáší slova “vášeň” a “zrada”. A my všichni víme, co to znamená...

3. “Five Feet Apart”
Datum uvedení: 22. Března
Hrají: Haley Lu Richardson, Elena Satine a Cole Sprouse
Romantický snímek následuje dívku jménem Stella, která je hospitalizována s cystickou fibrózou a která, samozřejmě, potká svou životní lásku Willa se stejnou diagnózou. Přestože spolu okamžitě začnou koketovat, oba ví, že musí udržovat bezpečnou vzdálenost. Čím víc se ale zamilovávají, tím spíše pokouší pravidla. A je něco víc sexy než romantika, která technicky porušuje pravidla? Ani náhodou!

4. “After”
Datum uvedení: 12. Dubna
Hrají: Josephine Langford a Hero Fiennes-Tiffin
Hodná dívka studující vysokou školu potká tajemného chlapce, který zpochybní vše, co si myslela, že o sobě a svém životě ví.

5. “Dark Phoenix”
Datum uvedení: 7. června
Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Alexandra Shippa, Kodi Smit-McPhee, Evan Peters a Jessica Chastain.
Dark Pheonix není nutně tím filmem, který si představíte pod pojmem sexy. Podívejte se ale na trailer a snažte se netoužit po Sophii Turner. Alespoň trošku.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama