Přejít k hlavnímu obsahu

Ty nejlepší seriálové novinky od Netflixu, které si nechcete nechat ujít!

Text: Rebecca Diatilová, Foto: Instagram, Netflix/5.3.2019
Není nic lepšího než si po dlouhém dni pustit oblíbený seriál. Mnohdy je dokonce tak dobrý, že jsme schopni u něj zůstat o víkendu i celé dny. Přesně takovými seriály nás zásobuje Netflix a my vám teď přinášíme naše oblíbence.

YOU
Číslem jedna je seriál v hlavní roli s Pennem Badgleym, kterého většina z nás zná jako Dana ze Super drbny. Ano, zpočátku možná bude těžké si přestat spojovat Penna s Danem, ale věřte, že na konci první série to pro vás bude už jedině Joe Goldberg. V osmi epizodách jsme svědky zamilování se hlavního hrdiny do dívky jménem Beck a jeho následné posedlosti, kdy hlavní hrdina svými činy „z lásky“ diváky doslova šokuje. Pokud jsme vás ještě stále nepřesvědčili ke sledování, stačí dodat, že mezi další výrazné postavy patří krásná Shay Mitchell známá například ze seriálu Pretty Little Liars. Pro velký úspěch se již natáčí druhá série, která by měla mít premiéru ještě tento rok.

RUSSIAN DOLL
Námět, kdy se někdo vrátí zpět do svého života i po smrti, nebo je nucen prožívat jeden a ten samý den pořád dokola, byl scénáristy použit již několikrát. Seriálu Russian Doll se to však povedlo podat zábavně a poměrně netradičně. To, co zpočátku vypadá jako legrační příběh z New Yorku, postupně odkrývá i těžší témata, stejně tak jako povahu hlavní hrdinky Nadii. Na tvorbě seriálu se podílely výhradně ženy.

SEX EDUCATION
Britský Sex Education není jen další televizní počin ze středoškolského prostředí. Kromě otevřenosti k otázkám sexu vás do děje vtáhnou postavy, které si brzy oblíbíte a budete chtít znát z jejich osudů více. První série s celkově osmi epizodami příjemně doplňuje nejen britský humor ale i skvělý soundtrack. Na pokračování se díky skvělému diváckému přijetí můžeme těšit příští rok.

MANIAC
Maniac sleduje dva psychicky nemocné jedince v blízké budoucnosti, kteří dobrovolně podstoupí léčbu v podobě virtuální reality. Přestože se neznají, je však k sobě něco neustále táhne. Seriál často střídá způsoby vyprávění i žánry. Chvílemi nevíte, zdali se koukáte na komedii, sci-fi nebo drama. Přestože pravděpodobně nesedne každému, stojí za zhlédnutí. I kdyby jen pro skvěle zahrané hlavní postavy - Emmu Stone a Jonaha Hilla.

Čtěte také:
Ty nejvíc sexy filmy, na které se můžete těšit v roce 2019
Neuvěříte, co za našli hosté letošních Oscarů v dárkových taškách! 
Celebrity, které žijí skromněji než vy!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole