Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Ty nejkrásnější a nejbizarnější looky z Met Gala 2019

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/7.5.2019
Letošní Met Gala bylo opravdu pozoruhodné. Jak se celebrity popasovaly s tématem večera: “Camp: Notes on Fashion”?  

Met Gala 2019 bylo již od počátku předurčeno k tomu, aby se stalo velkolepou událostí už jen proto, že ho spolupořádali Lady Gaga, Harry Styles, kreativní ředitel značku Gucci Alessandro Michele a sportovní hvězda Serena Williams. Tento tradiční každoroční event, který se odehrává v Metropolitním muzeu umění v New Yorku, je oslavou módy v její nejextravagantnější, nejluxusnější a nejdivočejší podobě.  

Letošní téma: “Camp: Notes on Fashion” bylo inspirováno esejí z roku 1964 od Susan Sontag s názvem “Notes on Camp”. Volně vyloženo šlo o kombinaci umění a kultury, která je spjata s přírodou, a přesně podle tohoto záhadného tématu se museli hosté obléci. Takže to každý pojal po svém a chtěl se předvést co nejvíce... Letos se tak díky tomu na červeném koberci objevily opravdu divotvorné kreace, díky kterým někteří až doslova (Jared Leto konkrétně) ztráceli hlavu. A mimochodem, Lady Gala měla opět velké entrée, při kterém se svlékla z šatu skoro do naha...  

Ty nejkrásnější a nejbizarnější looky z Met Gala

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole