Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Twilight fanoušci pozor! Nyní se můžete ubytovat v domě Belly Swanové 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Airbnb/3.8.2019
Našli jsme ho totiž na Airbnb!  

Možná právě hledáte na internetu, kam na dovolenou, ale vsadíme se, že pokud jste fanouškem Twilight ságy, tahle informace zcela jistě změní vaše plány. Dům Charlieho a Belly Swanových je totiž nyní k mání na Airbnb. Musíte ale sáhnout hlouběji do kapsy.  

Tento malebný kousek filmové historie se nachází v St. Helens v Oregonu a k pronájmu je od minulého roku. Jeho vlastník Dean Koenig řekl PEOPLE: “Pokud jste fanouškem, toto místo vás automaticky spojí s fyzickou součástí filmu. Herci stárnou a berou další role, ale co zůstává stále stejné je tento dům. Zde je vše do posledního detailu, tak, jako ve filmu.”  

Pokud nemůžete zapomenou na svět upírů, vlkodlaků a teen romantiky, neváhejte a bookněte si tento jedinečný zážitek. V týdnu vás noc vyjde na 7500 Kč a o víkendu 10 000 Kč. Co myslíte, stojí to za to?   

Čtěte také:
Vražedný dům Charlese Mansona je na prodej
Evoluce stylu: Kristen Stewart
10 filmů, které předurčily trend "mikroskopických" brýlí 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole