Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Tuhle sexuálně vzdělávací stránku má předplacenou i Emma Watson 

Emma Watson
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/25.7.2018
Věděla jste, že existuje 12 způsobů, jak přivést ženu k orgasmu???
Reklama

Emma Watson nedávno přiznala, že je předplatitelkou OMGYes, nového webu plného instruktážních videí o tom, jak dosáhnout ženského vyvrcholení. "Přála bych si, aby tato stránka existovala déle. Rozhodně ji omrkněte. Předplatné je drahé, ale vyplatí se," uvedla herečka.  

Web OMGYes obsahuje řadu "jak na tovideí a rozhovorů s reálnými ženami. Dozvíte se, co jednotlivé zástupkyně něžného pohlaví vzrušuje tou nejpřímější cestou, která existuje - demonstrací na kameru. Tyto hrdinky totiž ukazují "life" osvědčené techniky, jak se sama uspokojit nebo si užít s partnerem.  

Stránka OMGYes boří tabu ohledně ženské sexuality a zachází s orgasmem s bezprecedentní vážností. Odkrývá záhady těla upřímně a beze studu. Je tak vítanou protiváhou mainstreamového porna, které je povětšinou opředeno stereotypy a drží se zuby nehty fámy, že žena dokáže dosáhnou vyvrcholení rychle a pouze penetrací.  

Zakladatelé této stránky (ve spolupráci s univerzitou v Indianě) provedli rozsáhlé rozhovory s více než 2000 ženami ve věku 18 – 95 let, aby získali cenné informace, které chtějí zprostředkovat široké veřejnosti. Díky tomuto výzkumu zjistili, že existuje 12 cest různých cest, které vedou k nirváně. Tyto způsoby jsou samozřejmě interaktivně popsány, aby z nich mohl každý benefitovat. A dokonce si je můžete na stránce i vyzkoušet. Jak? Přesvědčte se sami za 750 Kč. Tahle investice se určitě vyplatí.    

 

 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama