Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Trendy v líčení pro letošní jaro

Foto: L'Oréal/28.3.2019
Také jste připravená říci zimě sbohem a otevřenou náručí přivítat jaro? Připravili jsme pro vás ty nejžhavější make-up trendy pro jaro 2019 od módních korálových rtů, přes barevné linky až po neodolatelné řasy.

Trend #1: Korálové rty
Červenooranžová barva je jednou z nejpopulárnějších pro letošní jaro. Nejenže rozzáří váš celkový vzhled, ale pokud zvolíte správný odstín, budou také vaše zuby vypadat bělejší.

Rouge Signature tekutá rtěnka (odstín 113 I don‘t), L’Oréal Paris

Trend #2: Barevné linky
Víte, jaká barva skvěle doplní korálovou? No přece výrazná modrá! Tato barvy skvěle rozzáří a povznese hnědé oči a už díky tenké vkusné lince budete nepřehlédnutelná!

Infaillible Gel Crayon voděodolná gelová tužka na oči, L’Oréal Paris

TIP: Pokud není modrá zrovna vaši barvou, doplňte korálové líčení rtů klasickou kočičí linkou. S pomocí novinky od L’Oréal Paris, oční linky ve fixu Super Liner Flash Cat Eye, vykouzlíte dokonalou linku nejen díky skvělé formuli, ale také přiložené šikovné šablony.

Super Liner Flash Cat Eye oční linky ve fixu, L’Oréal Paris

Trend #3: Svěží, rozzářená pleť
Tento trend ocení především minimalistky. Na přehlídkových molech s modely pro tuto sezónu byla často k vidění perfektně sjednocená a zdravě vypadající pleť bez výrazného líčení očí a rtů. Základem takového make-upu je rozjasňovač, který přiláká na pleť každý sluneční paprsek.

Glow Mon Amour rozjasňovač, L’Oréal Paris

Trend #4: Pozvednuté řasy
Některé ženy preferují prodlužující řasenky, jiné zase ty přidávající na objemu řas. Trendy velí jasně – hitem jara jsou řasy plné objemu. Vyhrajte si s řasenkou a obalte každou jednotlivou řasu od vnitřního po vnější koutek oka pro dokonalý efekt!

Volume Million Lashes řasenka pro objem, L’Oréal Paris

Trend #6: Make-up lehký jako pírko
Na jaro odlehčete nejen svůj šatník, ale také make-up. Správně zvolený druh make-upu zakryje nedokonalosti, ale nechá vyniknout vašim přednostem.

Infaillible dlouhotrvající tekutý make-up, L’Oréal Paris

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole