Přejít k hlavnímu obsahu

Trailer k osmé řadě Hry o Trůny je konečně tady!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: HBO, Giphy/7.3.2019
A rozhodně stál za tak dlouhé čekání! 

Zima už dávno přišla a letos byla opravdu, OPRAVDU hodně dlouhá, protože jsme čekali na jakékoliv informace k osmé (finální) řadě Hry o Trůny, které stále nepřicházely. Televizní stanice HBO je známá tím, že své výtvory opravdu pečlivě tají, a dokonce natáčí u svých seriálů i alternativní konec pro případ toho, že by unikl a dostal se na veřejnost... Pokud se tedy nemůžete dočkat dubna, kdy se Hra o Trůny konečně začne vysílat, tady jsou všechny detaily, které zatím o poslední sérii víme. Tedy samozřejmě nejdříve zbrusu nový trailer:  

Ptáte se, jestli vaše oblíbená postava vydrží až do konce? To vám slíbit samozřejmě nemůžeme, ale díky plakátům a fotografiím, které HBO nedávno odhalila, si alespoň budete jistější, kdo se v další řadě objeví. Ovšem jako vždy si na své favority moc nezvykejte, protože je čeká finální bitva! Věděli jste ale, že své oblíbené charaktery najdete i ve formě smajlíků? Je to tak, a prohlédnou si je můžete zde

Producenti seriálu David Benioff a D. B. Weiss uvedli již v roce 2016, že poslední dvě řady budou mít jen 13 dílů, to znamená, že v té poslední můžeme očekávat jen šest epizod. Ale nezoufejte, tyto díly prý budou delší než hodinu. Zvuková designérka Paula Fairfield prozradila, že se by měli mít dokonce 82 minut.  

A nakonec malý spoiler. Po finále sedmé řady, kdy jsme měli tu čest vidět Daenerys a Jona ve více než jen intimním objetí, při kterém je sledoval Tyrion, vzniklo mnoho spekulací o jeho romantických citech k matce draků a žárlivosti. Tuto teorii však vyvrací tvůrce finální série Jeremy Podeswa. Ten pro Daily Beast uvedl: “Myslím si, že v tomto případě jde o žárlivost, ale ne tu romantickou jako cítil Jorah. Myslím, že Tyrion je komplikovanější. Má s Dany velmi speciální vztah, opravdu věří tomu, že je ona tím pravým vůdcem a mnoho do ní investoval. To, že se tihle dva dali dohromady ohrožuje jeho pozici i celý plán.”  

Čtěte také:
Ty nejlepší seriálové novinky od Netflixu, které si nechcete nechat ujít!
Bude obnoven seriál Gossip Girl?
The Game of Thrones: Podívejte se, jak vypadaly její hvězdy v dětství!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole