Přejít k hlavnímu obsahu

Top seriály a filmové novinky, kterých se v roce 2019 nemůžeme dočkat

Text: Rebecca Diatilová, Foto: HBO, Getty images, SONY PICTURES,/5.1.2019
Rok 2019 přinese spoustu zajímavých televizních seriálů a filmových premiér. Pojďte se podívat na naše tipy.

BIG LITTLE LIES 2

První série Big little lies (česky Sedmilhářky) byla velice úspěšná a proto nás v letošním roce čeká druhá řada. Seriál, který je založen na stejnojmenné knize autorky Liane Moriarty, je plný předních hollywoodských jmen jako je Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern nebo Shailene Woodley. V pokračování, které opět poběží na televizní stanici HBO, se k nim připojí také legendární Meryl Streep.

MODERN LOVE

O tomto seriálu, jehož námět vychází ze sloupku amerických The New York Times, toho prozatím není příliš známo. Měl by však pojednávat o lásce v nejrůznějších podobách: romantické, rodičovské, platonické, sexuální ale také o sebelásce. A to vše za účasti hereckých es jako je Anne Hathaway, Tina Fey, John Slattery nebo Dev Patel.

THE CROWN 3

Fanoušci populárního seriálu, který mapuje vládu nejdéle panující britské královny Alžběty II., se letos dočkají již třetí řady. Tentokrát přiblíží roky 1964 – 76, kdy byl ve Velké Británii premiérem Harold Wilson a kdy se poprvé setkal princ Charles s Camillou. Nově panovnici ztvární herečka Olivia Colman.

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD

Snímek, na jehož scénáři pracoval režisér Quentin Tarantino dlouhých pět let, se zabývá vraždou těhotné herečky Sharon Tate, manželky režiséra Romana Polanského, v 60. letech. Premiéra je naplánována na červenec 2019 a hlavní postavy ztvární Leonardo DiCaprio a Brad Pitt.

CHARLIE’S ANGELS

Po dlouhých šestnácti letech se vrací Charlieho andílci. Nicméně ve třetím dílu v jiné sestavě. Naši oblíbenou trojici nahradí Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska. To však nebude jediným rozdílem oproti původním dvěma dílům – roli Bosleyho si totiž tentokrát zahraje žena a to americká herečka Elisabeth Banks. Film bude v kinech uveden na podzim tohoto roku.

LITTLE WOMEN

Film Little Women je již osmou adaptací stejnojmenného bestselleru od Luisy May Alcott. Tentokrát si slavné sestry zahrají Emma Watson, Saoirse Ronan, Eliza Scanlen a Florence Pugh. Dále se ve snímku, který bude v kinech uveden na Vánoce 2019, objeví například Meryl Streep nebo Laura Dern.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole