Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Tom Hanks promluvil o svých zkušenostech s koronavirem 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/19.3.2020
Jsme rádi, že jsou on i jeho manželka v pořádku! 

Konečně nějaká pozitivní zpráva! Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson byli propuštěni z nemocnice v Queenslandu v Austrálii poté, co se ukázali být nakaženi koronaviremPodle toho, co herec sdílel na svém Instagramu si pár vede dobře i nyní v karanténě 

“Ahoj lidi. @RitaWilson i já chceme poděkovat všem tady, kteří se o nás tak dobře starají,” píše Tom. "Máme Covid-19 a jsme v izolaci, abychom nemoc nerozšiřovali dál. Existují totiž lidé, u kterých by to mohlo vést k velmi závažnému onemocněníZvládáme to krok za krokemJsou věci, které můžeme všichni udělat, abychom se z toho dostali, budeme-li se řídit radami odborníků a starat se o sebe navzájem...”  

V nejnovějším postu pak Tom píše: “Dobrá zpráva: týden poté, co jsme byli pozitivně testování na koronavirus, jsme v karanténě a symptomy jsou stále stejné. Žádná horečka, ale jsme malátní. Skládání prádla a mytí nádobí vede ke šlofíku na gauči. Špatná zprávamoje žena @ritawilson vyhrála v 'žolíkách' šestkrát za sebou a vede teď o 201 bodů.” Je vidět, že herec neztrácí dobrou náladu, protože přidal i trochu “korona humoru”. “Cestoval jsem s mým oblíbeným psacím strojem, s tím, který jsem měl dříve rád...” Prosím povšimněte si názvu tohoto přístroje. 

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.

Čtěte také: VIDEO: Máme koronavirus a není to v pohodě! Nevěřte tomu, co vám tvrdí!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole