Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Tohle romantické gesto se mu těžce vymstilo... 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/15.9.2019
Policie očividně nemá srdce. 

Pokud nás něco naučily devadesátkové romantické komedie, pak je to fakt, že letiště jsou tu do toho, abychom měli kde dělat velká gesta a vyznávat si nehynoucí láskuTuto strategii však bylo nutné aplikovat až poté, co jsme svou polovičku doběhli až na poslední chvíli a zabránili jí nasednout do již se skoro rozjíždějícího letadla – jinak se to samozřejmě nepočítalo... 

Co se od té doby změnilo? Za prvé už se netočí tak dokonale nasládlé klišé filmy a také už očividně není pro romantická gesta tohoto druhu na světě místo. Tedy alespoň ne v Singapuru. Podle serveru People zde totiž policie zatkla sedmadvacetiletého muže, který si koupil letenku, jen aby mohl doprovodit svou manželku ke gatu a rozloučit se s ní.  

“NEPOUŽÍVEJTE SVŮJ BOARDING PASS K JINÝM ÚČELŮM, NEŽ KE KTERÝM JE URČEN,” stálo ve facebookovém vyjádření singapurské policie, a to pak pokračovalotakto : “Policie by ráda připomněla všem cestujícím, že tranzitní oblasti letiště Chnagi jsou hlídány jako chráněná místa. Ti, kteří zneužijí svůj palubní lístek ke vstupu do tranzitních oblastí, aniž by měli v úmyslu odletět na místo určení, budou trestání dle zákona o ochraně infrastruktury. Pachatel může být trestně stíhán a odsouzen k zaplacení pokuty 20 000 dolarů či ke dvěma letem odnětí svobody.” 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole