Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle není utopie! Jimmy Choo vynalezl vyhřívané boty na zimu

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Jimmy Choo/18.11.2018
Už víte, co si letos přejete pod stromečkem?

Myšlenka toho, že se budete muset již brzy brodit zasněženými chodníky se právě stala snesitelnější díky značce luxusní obuvi Jimmy Choo. Ta totiž přestavila svůj nejnovější kousek The Jimmy Choo Voyager. Nejen, že je tato lehká bota elegantní a neuvěřitelně stylová, ale má také jednu nesmírně praktickou a užitečnou funkci – vyhřívanou podešev. Ano, slyšíte správně TAHLE BOTA JE VYHŘÍVANÁ ZEVNITŘ! A to všechno díky chytré technologii Zhor-Tech.  

Jak to funguje? Vyhřívaná stélka je ovládána bezdrátově mobilní aplikací, takže si můžete zvolit teplotu na každé noze podle svých preferencí. Rozsah se pohybuje od 25°C do 45°C. Bota se nabíjí přes USB a vydrží až 8 hodin.  

“The Jimmy Choo Voyager reprezentuje první krok do vzrušujícího nového teritoria. Nositelná technologie je stále ještě v počátcích a naše první myšlenka při vytváření této boty byla její funkčnost,” uvedla Sandra Choikreativní ředitelka značky. A my jí musíme dát za pravdu. Podrážka boty je absolutně protiskluzová a obuv je samozřejmě vodě odolná. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole