Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Tohle jsou kousky od Kazaru, které chceme a budete je chtít i vy!

Foto: Kazar/5.4.2019
Soutěž je uzavřena. Děkujeme za účast a gratulujeme Markétě Pavlasové z Brna.

Moderní žena bezpochyby najde v nové kolekci Kazar produkty odpovídající jejímu stylu, gustům a potřebám, bez ohledu na denní dobu či příležitost. Svůj styl obohatí rovněž prostřednictvím modelů a vzorů navazujících na světové trendy. Na jaro Kazar navrhuje mimo jiné exotický, hadí potisk ve vkusném, minimalistickém matném provedení; přírodní etno motivy formou detailů z uzlů; delikátní a jemné tenké proužky rovněž jako četné odkazy na módní trendy ulice. Inspirací mnoha modelů bylo umění, a dokonce i graffiti. To je také důvod, že se v kolekci nachází produkty evokující akvarely s potiskem v sytých barvách. Doplňky s tímto motivem oživí i nejvíce monochromatické stylizace, přinášejíc jedinečný, nezapomenutelný charakter; skutečný wow efekt. 

Kazar jaro/léto 2019

V kontextu barev jsou v kolekci vidět přední barvy sezóny. Extrémně módní, neutrální paleta není monotónní. Obsahuje různé odstíny béžové od krémového po písčitý; jemné, křemenné růže a fenomenální korál jenž je barvou letošního roku. Tento energický a živý odstín dokonale pasuje k hladkým látkám a jednoduchým, jemným střihům. Dalšími silnými barevnými akcenty jsou zemité, nasycené zelené; slunečné a teplé žluté, stejně jako sofistikované a elegantní vínové. Tato poslední barva vypadá výjimečně krásně a vznešeně v modelech ze semišové kůže. 

A kde seženete produkty Kazar? V Centru Chodov, v multibrandovém fashion storu VaNa1, který se nachází v pasáži Paláce Koruna v samotném centru Prahy, v Obchodním centru Nový Smíchov a samozřejmě online

Výherkyní se stala Markéta Pavlasová z Brna. Gratulujeme!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole