Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Tohle jsou aplikace, které vám vyvěští budoucnost

Text: ALŽBĚTA DYTRYCHOVÁ, Foto: Getty images/5.11.2019
Někdo na ně věří, jinému se zase nechce věřit, že je osud vepsán do hvězd. Horoskopy vzbuzují v lidech vášně, nadšení i opovržení. Přesto čas od času do nich nahlédne každý z nás.

Člověk je tvor zvědavý, a především netrpělivý. Ve chvílích nejistoty, životního zklamání či nepohody se snažíme najít špetku naděje, která by nás postavila zpátky na nohy. Právě v takových momentech přicházejí na řadu horoskopy nebo jiné nástroje odhalující budoucnost. Zároveň může být četba horoskopu denní rituál či zdroj zábavy. Ať už patříte do jakéhokoliv tábora, vybrali jsme pro vás zajímavé aplikace a webové stránky, na kterých se dočkáte prvotřídních horoskopů. Budoucnosti zdar!

Co - Star
Všichni, kdo se hlouběji zajímají o horoskopy, vědí, že nezáleží jenom na měsíci narození, ale především na konkrétním čase. To je známo i aplikaci Co – Star, která nabízí personalizované horoskopy právě podle vašeho data a času narození. Ihned po přihlášení vyplníte důležité informace a následně se každý den můžete těšit na krátké shrnutí i podrobnější rozpravy o tom, s čím daný den budete mít potíže i radosti. Doporučujeme, abyste stránku sledovali i na sociálních sítích, obzvláště jejich Instagram nabízí plno zajímavých „špeků“. Například se tam dozvíte, která znamení mají nejhorší kocovinu či nejlepší milostný život. Jedinou nevýhodou aplikace je, že není dostupná v českém jazyce. Pokud vám ale angličtina nedělá problémy, pak se s aplikací jistě rychle spřátelíte.

iLuna
Fáze Měsíce ovlivňuje naši náladu, energii, a především má vliv na mnoho činností. Není tedy od věci vědět, ve které fázi se aktuálně Měsíc nachází. Právě na toto téma se zaměřuje aplikace iLuna, díky které budete mít jasný přehled o tom, jak vás Měsíc ovlivňuje. Určitě se hodí říci, že aplikace je zpoplatněna a aktuálně stojí okolo 75 Kč. Vyplatí se tedy pořídit pro ty z vás, kterým už nestačí pouze lunární kalendář na psacím stole, a touží po podrobnějším rozboru aktuálního postavení Měsíce.

The Daily Horoscope
Mít vedle sebe klasický, čínský i druidský horoskop? To se vám splní v aplikaci The Daily Horoscope, která se specializuje spíše na obecné charakteristiky znamení a méně personalizované horoskopy. I tak vám ale nabídne ucelené denní, týdenní i měsíční horoskopy, které vám alespoň zčásti napoví, co vás čeká a nemine. Pokud se nechcete aplikaci svěřovat s osobními údaji a stačí vám jednodušší horoskop, pak je tato aplikace přímo pro vás!

AstroStyle
Jednovaječná dvojčata Ophira a Tali se rozhodla, že svou vášeň k horoskopům zprostředkují co nejvíce lidem s pomocí „normálního“ jazyka. A tak Ophira a Tali založily webovou stránku AstroStyle, která se zaměřuje na lifestylový horoskop. Sestry skvělým a mnohdy odlehčeným jazykem a parádními ilustracemi dokázaly zaujmout řadu dívek a žen, a doslova se z nich staly horoskopové celebrity. Dnes na svých stránkách nabízejí denní, týdenní, měsíční i celoroční horoskopy a nadšenci si mohou pořídit i jejich podrobné knížky.

Napsáno pro Marianne.cz

Čtěte také:
Příštích 25 let z pohledu krásy. Na jaké kosmetické vychytávky se můžeme těšit v budoucnosti?
Aplikace, bez kterých úspěšní lidé českého byznysu „nefungují”
NENÁPADNÁ NOMOFOBIE: Možná ji máte a ani o tom nevíte!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama