Přejít k hlavnímu obsahu

Šťastné a veselé Vánoce s Marie Claire

Tatiana Urbanová/8.11.2018
V prosincovém čísle Marie Claire mluvíme o materialismu, který je tradičně leitmotivem předvánočního času. Ono se sice říká, že je důležitější, kdo se u stromečku sejde, než co najdete pod ním, ale podle našeho chování, je to bohužel spíš naopak. Čím to ale je, že si vážíme více věcí, než vztahů kolem nás? A je tomu doopravdy tak?    

Upřímně si myslím, že ne. Z Vánoc se sice stal komerční a prodejný artikl, kdy jsme pod tlakem, abychom dali svým blízkým ten nejlepší a nejdražší dárek. Ovšem stále je na těchto svátcích něco magického a kouzelného. Něco, co vašim nejmilejším vykouzlí nadšené jiskřičky v očích a vás to pohladí po duši. Dárky nedárky. Možná bychom měli vynechat všechny materialismy a jiné -ismy a letos hledat v tom hektickém shonu předvánočním spíše rovnováhu. Nepřehánějte zbytečně ani dárky, ani výzdobu, ani hostinu a letos se zkuste zaměřit spíš na to, jak se kolem vás lidé cítí. Mluvte spolu, dělejte si radost a milujte se. Pak najdete pod stromečkem opravdu co hledáte... 

... a abyste i ty dárky měli jednodušší, již tradičně je zde pár tipů: 

Marie Claire

Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole