Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

TIFFANY&Co.: Nová pánská kolekce PALOMA'S GROOVE je tu!

Komerční sdělení/22.6.2016
Tiffany and Co. přišli s novou kolekcí pro pány. Přemýšlíte o dárku pro svého drahého? Jste na správné adrese!


Paloma Picasso se proslavila mistrovskými uměleckými šperky, které tvoří exkluzivně pro značku Tiffany & Co. již od roku 1980. Věří v talismanickou sílu šperků a její originální návrhy inspirují svět módy a umění již několik desetiletí.

 

Nová kolekce prstenů, náramků, řetízků a manžetových knoflíčků je inspirována snubními prsteny, které pro svoji vlastní svatbu Paloma Picasso navrhla jako symbol hluboké lásky a životního slibu. Šperky jsou vyrobeny z 18kt žlutého a růžového zlata, ze stříbra a z titanu, a jejich čistá lineární estetika jim dodává sílu.

 

"Kouzlo prstenů z kolekce Groove je v tom, že jsou navrženy tak, aby každý z nich na ruce vynikal jako samostaný, jedinečný šperk - jako symbol hlubokého, pevného a dlouhotrvajícího vztahu," říká Paloma.

 

Oduševnělá a zároveň moderní kolekce Paloma's Groove je určena pro muže i pro ženy, a je k dostání u Tiffanyho v Praze.

 

TIFFANY&Co.: Nová pánská kolekce PALOMA'S GROOVE je tu!

 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole