Přejít k hlavnímu obsahu

TIFFANY&Co: Nová kolekce šperků Tiffany LOVE už je v prodeji!

Komerční sdělení/2.6.2016
Všechny fanoušky Tiffany šperků potěšíme! V obchodech už totiž najdete novou kolekci šperků Tiffany LOVE!Kolekci Return to Tiffany už jste určitě někde viděli, a nebo rovnou dost možná vlastníte pár kousků z této kolekce. Kolekce je inspirovaná designem originální klíčenky představené v roce 1969, která se stala jedním z nejslavnějších produktů značky Tiffany. Každý kus měl vlastní registrační číslo a vyrytý nápis "Please Return to Tiffany& Co.", aby se v případě ztráty klíče mohly navrátit majiteli ve vlajkovém obchodě na Páté Avenue. Tento každodenní doplněk se stal symbolem kvality a mistrného zpracování a později se motiv Return to Tiffany začal používat i v legendární kolekci šperků.

Nejnovější modely byly představeny pod názvem Return to Tiffany Love a jsou moderní interpretací ikonické kolekce. Jejich společným znamením je symbol srdce, který připomíná, že tomu, kdo má srdce ze zlata, je láska vždy nablízku.

 
Nová kolekce je k dostání i v Praze.

  

TIFFANY&Co: Nová kolekce šperků Tiffany LOVE už je v prodeji!

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole