Přejít k hlavnímu obsahu

Testovali jste sérum Advanced Génifique od Lancôme! Jak to dopadlo?

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Lancôme/12.9.2018
Vzkoušeli jste s námi sérum hvězd, které si zamilovaly i celebrity jako Penélope Cruz, Kate Winslet, Lupita Nyong’o i Lily Collins.  
 
 
To, že je sérum Advanced Génifique od Lancôme naše oblíbené, již musíte tušit, protože vám ho doporučujeme při každé možné příležitosti. Abyste nám však věřili, ještě před létem jsme vás vyzvali, abyste ho s námi otestovali a přesvědčili se o tomto zázraku doslova na vlastní kůži. Vybrali jsme z vás padesát odvážných experimentátorek a poslali vám sérum. Jak to dopadlo? Vaše ohlasy byly fenomenální! 
 
Značka Lancôme inzeruje, že sérum Advanced Génifique vyhovuje všem ženám, nehledě na věku, typu pleti i životnímu stylu. Každá lahvička obsahuje nespočet výtažků z probiotik, které představují bohatý zdroj vitamínů. Právě toto jedinečné složení dokáže pokožku hydratovat, projasnit a omladit. Jenže jak je to doopravdy? Marie Claire se rozhodla podrobit sérum zátěžovému testu.  
 
Zjistili jsme, že 97% z vás by sérum doporučilo své kamarádce. Celých 87% žen uvedlo, že jejich pleť vypadá mladší, podle 94% je navíc jejich pokožka projasněná a 97% z vás by tento produkt zahrnulo do své běžné péče. 
 
MARIE S.  
Sérum je malý zázrak. Moje pleť je po něm krásně vypnutá a také mi vyhovuje jeho textura - krásně se roztírá a nezanechává na pokožce mastný film.  
 
RADKA V.  
Po těhotenství a po porodu byla moje pleť hodně unavená. Přestože zdravě jím, cvičím a o pleť pravidelně pečuji, vlivem hornonů a únavy si mi zhoršila nejednotnost pleti, ke které jsem vždy měla sklony. Sérum pleť krásně vyhladilo a pleť je jednotnější. Používám ho pod klasický krém nebo pod BB cream.  
 
JANA P.  
Sérum má příjemnou konzistenci a dobře se vstřebává. Vyhovuje mi způsob aplikace kapátkem. Pleť je hydratovaná a vypnutá. Mám pocit svěží a jasnější pleti. Přijde mi, že se lehce zesvětlily i pigmentové skvrny v okolí spánku a rtů.  
 
KATEŘINA L.  
Příjemná textura, rychle se vstřebává. Výborné účinky především přes noc, ráno je pleť krásně vypnutá a hladká.  
 
BEÁTA M.  
Fantastické sérum, které pleť vyhladí, regeneruje a dodá jí svěžest.  
 
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole